lechia

W najbliższą sobotę Lechia rozegra sparing z zaprzyjaźnioną Wisłą Kraków. Dzięki Wiślakom, będzie można obejrzeć ten sparing przez internet.

Jak sam tytuł relacji świadczy, jest ona relacją TESTOWĄ. Oznacza to, że nikt nie gwarantuję doskonałości internetowej relacji. Jest ona uzależniona od kilku czynników, między innymi od stanu łącza, jakie Wiślacy zastaną na miejscu.

Poniżej oświadczenie ekipy Wisla.TV :

Wisła.TV: Transmisja TESTOWA z meczu Wisła Kraków - Lechia Gdańsk sobota, 8 lipca, godz. 17.

OGRANICZENIA

Transmisja TESTOWA oznacza, iż wiąże się ona z pewnymi ograniczeniami oraz że nie gwarantujemy, iż uda się ją przeprowadzić. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami poniżej. 1. Jakość obrazu uzależniona jest od szybkości łącza, jakie zastaniemy na miejscu rozegrania sparingu. Pobieżnie zebrane informacje pozwalają stwierdzić, że przeprowadzenie transmisji będzie możliwe, jednak wszystko okaże się dopiero gdy przeprowadzimy pierwsze testy. W trakcie meczu jakość połączenia też może ulec zmianie... 2. Dariusz Szpakowski i Maciej Iwański (wraz z ekspertami) bardzo chcieli skomentować ten mecz dla Was, ale uznaliśmy, że są za mało kompetentni... dlatego transmisja NIE BĘDZIE OPATRZONA KOMENTARZEM. A już pisząc poważnie, w sobotę chcemy skupić się na konkretnym aspekcie i nie jest nim testowanie komentatorów. Jeśli chciałbyś zostać naszym komentatorem, przeczytaj niżej punkt DOŁĄCZ DO NAS. 3. Mamy możliwość umieszczenia grafik ekranowych, zegara i innych tego typu "bajerów", ale tym razem raczej z tego nie korzystamy. Na początek testujemy wyjazdowe łącze i na tym chcemy się skupić.

TWÓJ KOMPUTER

Do oglądania transmisji wystarczy zwykły komputer podłączony do łącza 1 mbps z zainstalowanym flashem. Ilość oglądających transmisję nie wpłynie na jakość obrazu czy tzw. "zacinanie". Korzystamy ze znakomitej platformy nadawczej, która umożliwia przekazywanie relacji video do setek tysięcy odbiorców jednocześnie. Ograniczenia dotyczą przede wszystkim łącza, którym przekazujemy obraz z boiska do platformy nadawczej oraz innych czynników niezależnych (m.in. pogoda...).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Transmisja zostanie przeprowadzona w naszym kanale na platformie New Livestream http://new.livestream.com/wislakrakow Warto założyć tam swoje darmowe konto widza a następnie dodać nasz kanał do obserwowanych. Dzięki temu możesz korzystać z czata znajdującego się obok odtwarzacza video, będziesz najszybciej informowany o wszelkich transmisjach, także tych całkowicie nieoficjalnych, testowych i... spontanicznych. Jak to zrobić? Wejdź na https://new.livestream.com/wislakrakow/ , wybierz opcję Join Livestream (prawy górny róg) i zarejestruj się podając login i hasło lub skorzystaj z opcji "Connect with Facebook". Gdy już będziesz mieć swoje konto w Livestreamie skorzystaj z opcji "Follow" (w prawej kolumnie strony), która daje możliwość bieżącego powiadamiania o tym co dzieje się na naszym kanale.

ANKIETA

Chcemy wiedzieć, jakie transmisje chciał(-a)byś oglądać w przyszłości. Pomóż nam, wypełniając tę ankietę: http://www.ankietka.pl/ankieta/92132/ankieta-wislatv.html

Wielu z nas jest głodnych ligowych zmagań. Bądźmy więc wdzięczni za jedyną możliwość obejrzenia sparingu. Polecajcie znajomym, pomóżmy ekipie ''Wisła.TV''.

Źródło: wislakrakow.com