10 dni dzieli nas od najważniejszego dla całego regionu meczu, czyli 43 Wielkich Derbów Trójmiasta. Czym są DERBY nie musimy pisać. Niestety tradycyjnie przy okazji takiego meczu pojawiają się wątpliwości czy wejdziemy na stadion w Gdyni.

W poniedziałek, 7 października ruszyła sprzedaż biletów. Ceny kształtują się od 16 do 200 zł. Będą to pierwsze derby Trójmiasta od trzech lat, które mogą obejrzeć z trybun kibice obu klubów. Początek gry 20 października o godz. 15.

Pojemność stadionu na mecz derbowy określona została dokładnie na blisko 13 549 miejsc. Bilety trafią do ogólnodostępnej sprzedaży, a ta pula zostanie pomniejszona o posiadaczy karnetów, których jest ok. 4 tys. Zakupu może dokonać każdy bez względu na miejsce zamieszkania.
informuje Tomasz Rybiński, rzecznik prasowy Arki Gdynia

 

Klub z Gdyni przygotował 742 bilety w Sektorze gości. Ich dystrybucją tradycyjnie zajmują się Lwy Północy. 

Wielu z Was pyta, kiedy ruszy ich sprzedaż. Stowarzyszenie, z wiadomych względów, zwleka z tą decyzją. Wystarczy zapoznać się komunikatem, jaki wczoraj pojawił się na ich profilu na FB.

Przy tej okazji, na naszym profilu na Facebooku, zamieściliśmy ankietę, w której pytamy Was, jak oceniacie szanse na wpuszczenie kibiców Lechii. Jak widać większość z Was, póki co wierzy, że wejdziemy. Oby tak było.

Sytuacja jest dynamiczna. Będziemy starali się informować Was na bieżąco i jednocześnie zachęcamy do określenia się w mediach społecznościowych za kim jesteście.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas nakładki lub grafiki profilowej.

#DerbyDlaLechii

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora