We wtorek z samego rana piłkarze Lechii rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej. Na początek przejdą badania, następnie czekać ich będzie trening. Z biało-zielonymi ćwiczyć będzie brazylijski obrońca Conrado. Jeśli przekona do siebie sztab szkoleniowy i pomyślnie przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt.

Conrado pojawił się w Gdańsku w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Szerzej pisaliśmy o nim TUTAJ. Przejdzie badania i będzie trenował razem z innymi piłkarzami Lechii. Już teraz wiemy, że wśród trenujących z grupą nie będzie kontuzjowanych Jarosława Kubickiego i Błażeja Augustyna. Nie będzie też trenera Łukasza Smolarowa, który jest na stażu w hiszpańskim Villarreal.

Obecnie piłkarze Lechii zjeżdżają się do Gdańska po krótkich, kilkunastodniowych urlopach. Jedni wracają z Dubaju, inni z Tajlandii, niektórzy zdecydowali się zostać na ten czas w Polsce, natomiast we wtorek zdecydowana większość zawodników powinna stawić się na Traugutta.

Przypomnijmy, że Lechia początkowo do rundy wiosennej przygotowywać się będzie na własnych obiektach, natomiast w dniach 18-31 stycznia zespół przebywać będzie na obozie w Turcji. Tam też rozegranych zostanie pięć sparingów. Pierwsza gra kontrolna odbędzie się jednak w Gdańsku - 16 stycznia z Chojniczanką Chojnice.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora