Piast ma się czego bać. Zobacz jak typują nasi eksperci:

 

sylwia zapisekSylwia Zapisek  (Prezes Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych im. Dawida Zapisek):

2-1 dla Lechii

 

 

 

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

W piątkowy wieczór wielu kibiców naszej drużyny z niepokojem, ale i nadzieją zasiądzie przed telewizorami. Mecz z Piastem Gliwice zapewne nie będzie łatwą zdobyczą punktową. Zastanawiam się, czy gdański blok defensywny sprosta napadziorom "piastunek". Obstawiam zwycięstwo Lechii Gdańsk 3:2.

 

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii):

Typ na Piast-Lechia może być tylko jeden - pewne zwycięstwo Lechistów. Piast w mojej opini to jeden z głównych kandydatów do spadku w tym sezonie. Lechia indywidualnie, organizacyjnie i zespołowo jest o co najmniej jedną klasę wyżej od przeciwnika.Lechia z każdym meczem będzie sie zgrywała i grała lepiej. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Piast to kolejna przeszkoda którą trzeba pokonać i zainkasować 3 punkty w wyścigu o Europę.

lechiaPiotr Chistowski (redaktor Lechia.net):

Mecz z Piastem jedynie upewni nas - kibiców i piłkarzy w oczekiwaniach na ten sezon. Europejskie puchary są w naszym zasięgu tym bardziej jak zobaczymy co wyczyniają inne polskie zespoły w tegorocznych kwalifikacjach do Ligi Europejskiej. Podejrzewam stanowczej przewagi Lechii i pewnego zwycięstwa 4:0