Po dwóch remisach, może pora na zwycięstwo?  Zobacz jak typują nasi eksperci:

lechiaAndrzej Kowalczys (organizator turniejów "Do przerwy 0:1):

Tak naprawdę tego dnia rozegrane zostaną dwie potyczki. Do Gdańska wybiera się liczna ekipa bydgoskiej Zawiszy. Zapewne będą chcieli się co nie co "napuszyć". Jestem przekonany, że na trybunach jak i boisku rządzić będzie Lechia. Lechia - Zawisza 2:0.

 

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Miałem przyjemność grać w Lechii i musiałem (służba wojskowa) w Zawiszy. Życzę mojej kochanej Lechii żeby ograła bydgoszczan najwyżej jak można. Sobotni przeciwnicy Lechii to wyrobnicy grający bez polotu na "udo albo się nie udo". Lechia wygra 4:0.

 

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii Gdańsk):

Ciężki mecz przed Biało-Zielonymi . Zawisza gra naprawdę dobrą piłkę a Vasconselos to groźny napastnik który świetnie gra w powietrzu i tyłem do bramki (graliśmy razem w Alki) Zawisza jest dobra z przodu jednak średnia z tyłu. Stawiam na ofensywny futbol i 3-2 dla Lechii.

 

lechiaJarosław Wąsowicz (ksiądz, autor książki "Biało-Zielona Solidarność"):

Typuję 2:1 dla Lechii. Po dwóch remisach z rzędu, musi być zwycięstwo, tym bardziej że gramy z Zawiszą, a to ta druzyna w obecnym zestawieniu klubów ekstraklasy staje się naszym przeciwnikiem zza miedzy. Takie spotkania zawsze dodatkowo wzbudzają emocje i mobilizują piłkarzy.

 

 

lechiaBłażej Słowikowski (były rzecznik prasowy Lechii Gdańsk):

Mecz z cyklu tych, których nie można przegrać. Limit pecha wyczerpaliśmy ostatnio w Szczecinie. Będzie 2:1 dla Lechii.

 

 

lechiaSergejs Kożans (Były obrońca Lechii Gdańsk):

Jestem pewien, że Zawisza to nie ten przeciwnik, który może wywieść z Gdańska 3 pkt. a Lechia w nowym sezonie, to zupełnie inna drużyna. Im dłużej zespół gra bez porażki i pokazuje ładny futbol, tym pewniej chłopaki się czują, dlatego ten mecz na 100% dla mnie zwycięstwo Lechii 3:0