lechiaPaweł Kapsa (były bramkarz Lechii):

Myślę że Lechia nie będzie miała problemów i spokojnie dopisze kolejne trzy punkty do swojego niezłego już dorobku co pozwoli jej na stałe zadomowić się w górnej połówce tabeli.

lechiaJarek Wąsowicz (ksiądz, autor ksiażki "Biało-Zielona Solidarność"):

Czekamy wszyscy na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Kibicom Lechi się ono należy. Mam nadzieję, że piłkarze sprostają naszym oczekiwaniom. Typuję 2:0 dla Lechii, ostatnio trafiłem:) może i tym razem się uda!

lechiaJacek Adamczyk (dziennikarz Orange Sport):

Lechia zagra z Piastem bez Piotra Wiśniewskiego. Są tacy, którzy bardzo są tym zaskoczeni. Ich zdziwienie jest spotęgowane obecnością w kadrze na mecz z Piastem siedemnastoletniego Kacpra Łazaja (mistrz Polski z drużyną juniorów młodszych). Cóż, ja wierzę - nie pierwszy raz w życiu - w intuicję trenera Kaczmarka. I dlatego znów stawiam na 2:0 dla Lechii.

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Chyba nikt w Gdańsku nie wyobraża sobie w sobotę innego rezultatu jak zwycięstwo Biało-Zielonych. Dlatego też nie oczekuję jakiegoś pięknego futbolu a typowej walki o 3 punkty (obie drużyny jeszcze nie remisowały w tym sezonie). Dwa ostatnie mecze zagrane z tyłu na zero napawają optymizmem. Liczę że Rasiak w meczu z Piastem otworzy swoje konto bramkowe i wygramy. Typuje 2:0..

lechiaBłażej Słowikowski (Były rzecznik prasowy Lechii):

Lechia po prostu MUSI pójść za ciosem. Zespół MUSI to zrobić dla siebie, dla kibiców i dla jeszcze większego umocnienia morale. Idąc dalej pewnie powiedziałbym, że Biało-Zieloni MUSZĄ wygrać 3:0, ale to TYLKO sport. Przewiduję zatem 2:0 dla gdańszczan.

 

lechiaSebastian Małkowski (piłkarz Lechii Gdańsk):

Będzie to mecz po przerwie na mecze Reprezentacji, dlatego też uważam że Piast będzie chciał grać z kontry tak jak było do tej pory a Lechia podbudowana dwoma zwycięstwami z rzędu na wyjeździe będzie chciała udowodnić wszystkim iż u siebie wygrywać też potrafi i PGE zacznie być Twierdzą nie do zdobycia! Stawiam 2:0 dla Lechii

Lechia

 

A jakie są Wasze typy? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

O AUTORZE
Author: Piotr.Chistowski
Ostatnio napisane przez autora

back to top