Dzisiaj pojedynek z Legią w Gdańsku. Zobacz jak typują nasi eksperci:

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Bardzo trudno będzie o choćby jeden punkt w meczu z warszawiakami. Podejrzewam, że legioniści bedą chcieli ten mecz wygrać spacerkiem i tu widzę szanse dla Lechii. Cóż, może tym razem arbiter nie będzie nas bezpodstawnie karał kartkami i gwizdał przeciw. Typuje 0:0.

 

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii Gdańsk):

Legia co prawda wygrała ostatni swój mecz, ale nie jest tą drużyną co na początku sezonu. Lechia też nie gra dobrego futbolu, więc myślę iż warunki atmosferyczne wpłyną to, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem.

 

 

lechiaSergejs Kożans (Były obrońca Lechii Gdańsk):

W pełni zgadzam się z Pawłem. Obie drużyny ostatnio grają bardzo nierówno i obstawiać wynik jest bardzo ciężko. Myślę, że mecz będzie toczył się w środku pola, będzie dużo walki, dużo faulów, ale żadna drużyna nie strzeli bramki i mecz zakończy się 0:0.

 

lechiaPaweł Marszałkowski (redaktor naczelny serwisu FootBar.pl):

O rozstrzygnięciu potyczki Lechii z Legią zadecydują: warunki atmosferyczne, stan murawy, forma i umiejętności zawodników. Dokładnie w takiej kolejności. Chwyciłem więc za telefon, wystukałem numery zaprzyjaźnionych pogodynek i wszystko już jasne! W niedzielny wieczór wiatr będzie sprzyjał gościom z Warszawy. Obstawiam, że spotkanie zakończy się wynikiem 0:2. No chyba, że murawa się uprze i postanowi pomóc lechistom...