Czekają nas wielkie emocje w meczu z Lechem. Zobacz jak typują nasi eksperci:

lechiaAndrzej Kowalczys  (organizator turniejów "Do przerwy 0:1"):

To będą trudne zawody. Lechia potrzebuje koniecznie punktów, aby odbudować morale oraz żeby nie wpaść w dolną część tabeli. Co prawda różnice punktowe obu zespołów są niewielkie, ale faworytem ekspertów jest drużyna z Poznania. Ja wierzę w to, że kibice na trybunach i zawodnicy na boisku dadzą z siebie maksa, w wyniku czego poprawią sie nam humory.

P.S. W imieniu organizatorów turnieju piłkarskiego "Do przerwy 0:1" zapraszam czytelników Lechia.net do udziału w sobotnim turnieju. Dobra zabawa i sportowe emocje gwarantowane!

lechiaRyszard Polak (znany piłkarz Lechii z lat 70-tych i 80-tych, uczestnik dwumeczu z Juventusem):

Mecze z Lechem zawsze podnosiły adrenalinę. Trudno coś konkretnego powiedzieć, ponieważ obie drużyny grają ostatnio poniżej oczekiwań. Przy zwycięstwie, Lechia wyprzedzi Poznaniaków i na tym chyba się trener Probierz skupi. Nie patrząc na styl, tylko wygrać. To może podnieść morale zespołu i tego im serdecznie życzę. Typuję 1:0.

 

 

lechiaPaweł Kapsa (Były bramkarz Lechii Gdańsk):

Myślę, że obydwie drużyny w ostatnim czasie prezentują futbol z którego napewno nie są zadowoleni sami piłkarze jak i kibice. Jest to świetny mecz na przełamanie zarówno dla jednych jak i drugich, ale przeważnie jak się bardzo chce to nie dokonca wszystko wychodzi tak jak się zaplanowało. Dlatego uważam ,że padnie bramkowy remis.

 

lechiaSergejs Kożans (Były obrońca Lechii Gdańsk):

Naprawdę ciężko mi powiedzieć, jaki to będzie mecz i kto wygra. Lechia ostatnio jest w dołku, Lech też w tym roku nie pokazuje tej gry, na którą czekają kibice. Ostatnie lata Lech nie wywiózł ani razu kompletu punktów z Gdańska. Myślę ,że i tym razem będzie tak samo. Mam nadzieję ,że Lechia zagra konsekwetnie ,na 100% mozliwości i wygra 2:0.

 

lechiaBłażej Słowikowski (Były rzecznik prasowy Lechii):

W zasadzie wszystko w tym temacie powiedział Sergejs. To jedno z tych spotkań, w których praktycznie każdy wynik jest możliwy. Licząc na przełamanie obstawiam zwycięstwo Lechii, ale w stosunku 2:1.