×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

Stoczniowiec 2014 bierze udział w tzw. akcji crowdfundingowej Fans4Club, w której wcześniej z powodzeniem uczestniczyły Lechia Gdańsk i PGE Atom Trefl Sopot.

Jak piszą organizatorzy akcji: „Ubierz Stoczniowca 2014 na nowy sezon” to akcja, której celem jest zebranie środków na zakup odzieży klubowej dla zawodników Stoczniowca 2014. Hokeiści z Gdańska już wkrótce postarają się spełnić marzenie swoich kibiców, a jest nim awans do PHL. By tego dokonać, nie wystarczą tony ciężarów przerzuconych na siłowni, tysiące pokonanych schodów, setki podbiegów w lesie i hektolitry potu wylane podczas treningów. O sukcesie zadecydują wyniki meczów, których połowa zostanie rozegrana w innych częściach kraju. Ważne są wówczas szczegóły, takie jak: dyspozycja dnia, atmosfera wewnątrz drużyny, poczucie silnej przynależności do grupy i identyfikacja z jej celami. Na ostatnie dwa czynniki Wy – KIBICE – macie olbrzymi wpływ. WASZ DOPING podczas meczów czy wyrazy wsparcia dla zawodników w codziennych sytuacjach to elementy, które pomagają znosić trudy sezonu i dają dodatkową siłę do działania. Dzięki jednolitym, profesjonalnym strojom zapewnimy hokeistom Stoczniowca 2014 większy komfort podczas podróży oraz poczucie dumy z możliwości reprezentowania WSZYSTKICH KIBICÓW, poprzez noszenie logo klubu oraz herbu miasta na sercu i piersi.

Stoczniowiec 2014 Gdańsk to nowa jakość w polskim hokeju na lodzie. Klub jest kontynuatorem tradycji hokejowych w Trójmieście, a jego celem jest powrót do krajowej elity. W poprzednim sezonie drużyna MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk zajęła trzecie miejsce w sezonie zasadniczym I ligi i dopiero w półfinale przegrała zmagania z późniejszym zwycięzcą ligi Zagłębiem Sosnowiec.

Zachęcamy do wsparcia akcji, nie pozwólmy, żeby jakaś Kostucha znowu próbowała zabić hokej w Gdańsku!

Weź udział w akcji!