Lechia w fatalnym stylu przegrała na wyjeździe 1:4 z Radomiakiem Radom. Jedyną bramkę z karnego zdobył Flavio Paixao i to na tyle z pozytywów…

Jak ten mecz ocenili kibice Biało-Zielonych na Twitterze? Wybraliśmy dla was najciekawsze tweety.

W niedzielnym meczu beznadziejnie spisała się gdańska defensywa. Michał Nalepa i Mario Maloca delikatnie mówiąc nie byli tego dnia w najlepszej formie. Przy pierwszej bramce źle zachował się Michał Nalepa i obrona, a Maurides skorzystał z prezentu.

Jeden z internautów porównał Lechię do...Manchesteru United. Cóż patrząc na oba zespoły można doszukać się wielu analogii... Oj ciężkie, ciężkie… Najgorsze jest to, że w obu przypadkach nie widać światełka w tunelu. Panie Arturze niestety się nie udało… To jest prawda, bo mecz w Radomiu był o wiele gorszy niż ten z Koroną. Oj mogło być zdecydowanie gorzej…Gdyby nie poprzeczki i Michał Buchalik. Nie da się ukryć, że transfery by się jednak przydały. Znając polskie realia to prawdopodobnie pierwszy pracę straci trener Kaczmarek. Obym się mylił. https://twitter.com/seba9314/status/1558825974325821441 Oby nie. Choć narazie zanosi się na podobną sytuację jak w sezonie 2017/18... Faktycznie nie oglądając tego meczu można być w lekkim szoku patrząc na wynik. Tymek Kobiela z Radia Gdańsk podkreślił, że Michał Buchalik mimo wyniku zagrał dobry mecz. Ciężka praca bramkarza. Na pocieszenie Flavio Paixao awansował na 26. miejsce w Ekstraklasie w liczbie goli (103 bramki). Jedyna łyżka miodu w beczce dziegciu. Sporo ciekawych komentarzy można było usłyszeć także podczas naszego pomeczowego pokoju na Twitterze.

 

autor: Szymon Wleklak 

źródło:  własne