Lechia w fatalnym stylu przegrała na wyjeździe 1:4 z Radomiakiem Radom. Jedyną bramkę z karnego zdobył Flavio Paixao i to na tyle z pozytywów…

Jak ten mecz ocenili kibice Biało-Zielonych na Twitterze? Wybraliśmy dla was najciekawsze tweety.

W niedzielnym meczu beznadziejnie spisała się gdańska defensywa. Michał Nalepa i Mario Maloca delikatnie mówiąc nie byli tego dnia w najlepszej formie. Przy pierwszej bramce źle zachował się Michał Nalepa i obrona, a Maurides skorzystał z prezentu.

Jeden z internautów porównał Lechię do...Manchesteru United. Cóż patrząc na oba zespoły można doszukać się wielu analogii... Oj ciężkie, ciężkie… Najgorsze jest to, że w obu przypadkach nie widać światełka w tunelu. Panie Arturze niestety się nie udało… To jest prawda, bo mecz w Radomiu był o wiele gorszy niż ten z Koroną. Oj mogło być zdecydowanie gorzej…Gdyby nie poprzeczki i Michał Buchalik. Nie da się ukryć, że transfery by się jednak przydały. Znając polskie realia to prawdopodobnie pierwszy pracę straci trener Kaczmarek. Obym się mylił. Oby nie. Choć narazie zanosi się na podobną sytuację jak w sezonie 2017/18... Faktycznie nie oglądając tego meczu można być w lekkim szoku patrząc na wynik. Tymek Kobiela z Radia Gdańsk podkreślił, że Michał Buchalik mimo wyniku zagrał dobry mecz. Ciężka praca bramkarza. Na pocieszenie Flavio Paixao awansował na 26. miejsce w Ekstraklasie w liczbie goli (103 bramki). Jedyna łyżka miodu w beczce dziegciu. Sporo ciekawych komentarzy można było usłyszeć także podczas naszego pomeczowego pokoju na Twitterze.

 

autor: Szymon Wleklak 

źródło:  własne