lechia Wywiad z Michałem Lewandowskim rzecznikiem Lechii Gdańsk. 

„Liczę, że ktoś jeszcze do nas dojdzie- mówi szkoleniowiec” – kibice też nie mogą się doczekać. Trwają rozmowy, a efektów nie widać zbyt mocno, dlaczego? Kibice znów będą świadkami transferów last minute? 
  
Jak już wielokrotnie mówiliśmy chcemy zakontraktować nowych zawodników możliwie najszybciej. Trzeba mieć jednak świadomość, ze rynek transferowy działa tak, że nie wszystko zawsze udaje się zrealizować zgodnie z założeniami. 
  
Słowa trenera Janasa o tym, że główną potrzebą jest ktoś do rozgrywania i może dojdzie jeszcze boczny pomocnik oznaczają rezygnacje z pozyskania napastnika i prawego obrońcy? 

Nie. 
  
Roman Kaczorek wypatrzył w Turcji kogoś, kto mógłby wzmocnić biało-zielonych już w tym oknie transferowym? 
  
Roman Kaczorek cały czas obserwuje potencjalnych kandydatów do gry w Lechii. Nie będziemy informować natomiast o każdym obserwowanym zawodniku. 

Ile karnetów na rundę wiosenną sprzedał klub do tej pory?
  
Sprzedaż karnetów trwa dopiero od 19 stycznia i do końca ubiegłego miesiąca mogli je nabywać tylko posiadacze karnetów z jesieni. Od tego momentu sprzedanych zostało już sporo ponad 500 abonamentów. Do tego dochodzą jeszcze karnety sezonowe, których jest ponad 2000.

Źródło: własne