Vitezslav Lavicka uważa, że jego zespół czeka w Gdańsku trudne wyzwanie, a kluczem do sukcesu ma być zdetronizowanie powracającego po dyskwalifikacji za czerwoną kartkę Żarko Udovicicia

- Lechia ma naprawdę dobry zespół. Zdobyli Puchar Polski, zajęli czołowe miejsce w lidze. Analizowaliśmy ich grę i trzeba powiedzieć, że i w ataku, i w obronie, mają dobrych zawodników. Do tego jasny plan, organizację gry na wysokim poziomie. Na pewno mecz w Gdańsku to będzie dla nas duże wyzwanie - powiedział Lavicka.

- Myślę, że Żarko Udovicić pojawi się w pierwszym składzie Lechii. Ostatnio nie grał, ale znamy go przecież z występów w Zagłębiu Sosnowiec w zeszłym sezonie. Jednym z kluczowych elementów meczu może być to, by nie dać mu za wiele przestrzeni do gry. Rzecz jasna przede wszystkim koncentrujemy się jednak na sobie. Czeka nas długa droga do Gdańska, dobry, doświadczony przeciwnik i musimy być gotowi na to wyzwanie - dodał szkoleniowiec.

- Przed meczem z Lechią mam pozytywny problem, jak zestawić wyjściową jedenastkę i środek pola. Widać na każdym treningu, że intensywność jest duża, każdy walczy o miejsce w drużynie. Każdy jednak robi to z szacunkiem do kolegów z zespołu - podsumował trener wrocławian.

źródło: slaskwroclaw.pl / slasknet.com / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora