Według informacji "Dziennika Bałtyckiego" do środy 12 lipca kibice nie powinni spodziewać się oficjalnych komunikatów ws. transferów. Tego dnia w klubie po raz pierwszy ma stawić się również nowy prezes Paolo Urfer.

Choć w Gdańsku zapowiadana jest transferowa ofensywa, to wiele wskazuje na to, że ruszy ona dopiero po 12 lipca. Wtedy według "Dziennika Bałtyckiego" w klubie ma pojawić się prezes Paolo Urfer. "Według naszych informacji do środy, 12 lipca 2023 roku nie pojawią się jeszcze nowi piłkarze. To na ten dzień ustalona została pierwsza wizyta Paolo Urfera w klubie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk" - czytamy.

Nie wiadomo też, czy i ewentualnie kiedy nowy właściciel spotka się z przedstawicielami mediów. - Polityka informacyjna klubu wraz z terminami konferencji jest w trakcie ustalania. Poinformujemy pana niezwłocznie o datach, gdy tylko zostanie on zatwierdzony przez zarząd klubu - przekazał gazecie Kacper Szafran, który od tygodnia jest jedynym członkiem biura prasowego. 3 lipca współpracę z klubem zakończył dotychczasowy rzecznik prasowy Maciej Markowski

źródło: "Dziennik Bałtycki"