- Sytuacja nie jest zbyt komfortowa, mamy kilka kontuzji w drużynie - mówi trener Lechii Gdańsk Thomas von Heesen.

- Michał Mak nie trenował z nami aż do czwartku. Nie wiem dokładnie, co mu jest, ale nie mógł biegać z powodu bólu w kostce. Myślę, że w tym tygodniu nie będziemy mogli z nieco skorzystać. To dla nas zła wiadomość, ponieważ odkąd jestem w Lechii, Mak bardzo dobrze się rozwija. Stał się ważną częścią tego zespołu - mówi von Heesen.

- Na problemy z pachwiną narzeka z kolei Piotr Wiśniewski. Odbył jedynie kilka treningów indywidualnych w tym tygodniu - dodał szkoleniowiec biało-zielonych.

- Lukas Haraslin ma problem z zębami, a konkretnie z ósemką. Już nieraz bywał u dentysty i być może będzie nawet potrzebna operacja. Ma też przez to gorączkę. Wypada na minimum dziesięć dni. Sytuacja nie jest komfortowa, ale na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie na mecz z Termalicą - dodał von Heesen.

- Peszko nie zagrał w sparingu z powodu urazu szyi. Nie chcieliśmy ryzykować, bo praktycznie nie mógł się ruszać. Ponadto nie trenował przez dwa dni i dopiero dzisiaj zaczął ćwiczyć z drużyną - zaznaczył trener Lechii.

Cały artukuł znajdziesz tu

Fotogaleria z treningu przed meczem z Termaliką

Źródło: trojmiasto.sport.pl/własne