Zespół Lechii przygotowuje się do rundy wiosennej w Polsce. Przy okazji piątkowego sparingu z Sokołem Ostróda jedynym utrudnieniem dla zawodników był leżący na murawie śnieg. Teraz dodatkowo w Polsce panują mocno minusowe temperatury, jednak zaplanowany na wtorek (godz. 12.30) mecz z Olimpią Grudziądz nie jest zagrożony. Zmianie uległa jednak lokalizacja. Zamiast na Traugutta, mecz odbędzie się w Sopocie.

Prognoza pogody na wtorek jest względnie optymistyczna. Biorąc pod uwagę to, co było np. w niedzielę, gdy w ciągu dnia mieliśmy kilkanaście stopni na minusie, to minus trzy we wtorek około godz. 12.30 brzmi całkiem dobrze. Mimo wszystko wtorkowy sparing z Olimpią Grudziądz został przeniesiony do Sopotu i zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Dotychczas grały tam rezerwy Lechii i drużyna występująca w Centralnej Lidze Juniorów.

Dodajmy, że pierwotnie Lechia miała rozegrać tego dnia sparing z Wartą Poznań, jednak rywal poinformował, że nie przyjedzie do Trójmiasta. W związku z tym znaleziono alternatywę w postaci Olimpii.

15.01.2021 GDANSKPILKA NOZNA , PKO EKSTRAKLASA SEZON 2020/2021SPARING LECHIA GDANSK-SOKOL OSTRODA FOT.ANNA LANGOWSKA/ LECHIA.NET

Prawdopodobnie we wtorkowym meczu wystąpi nowy piłkarz Lechii Joseph Ceesay, mający już parę treningów z drużyną.

Przypominamy natomiast, że wszystkie sparingi są zamknięte dla publiczności.

źródło  własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora