W najbliższy czwartek (16 stycznia) o godz. 13 piłkarze Lechii zagrają pierwszy tegoroczny sparing, a ich rywalem będzie ostatni zespół Fortuna I ligi - Chojniczanka Chojnice. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Dlaczego?

Byłaby to jedyna okazja do zobaczenia biało-zielonych w akcji w tym miesiącu, ponieważ do 31 stycznia zespół przebywać będzie na obozie w tureckim Belek. Klub postanowił jednak, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Popytaliśmy i decyzja spowodowana jest tylko i wyłącznie względami organizacyjnymi. Taką decyzję podjął dział bezpieczeństwa gdańskiego klubu.

Z jednej strony żałujemy, że tak się stało, bo zdajemy sobie sprawę, że wielu z was chciałoby się wybrać na takie spotkanie. Z drugiej jednak strony... rozumiemy klub. Czwartek, godz. 13, ludzie chodzą do pracy, do szkoły, można śmiało założyć, że frekwencja na takim meczu byłaby bardzo niska. Z logicznego punktu widzenia nie można się do Lechii za bardzo przyczepić. Biorąc pod uwagę ostatnie problemy finansowe, pewnie kierowano się też tym tropem. Jednak taki mecz wiąże się z kosztami.

Możecie być mimo wszystko spokojni, bo my na stadionie się pojawimy i postaramy się zrelacjonować wam mecz najlepiej, jak tylko się da.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora