Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Lechia jest w trudnej sytuacji w ligowej tabeli PKO Ekstraklasy. Sztab szkoleniowy i piłkarze muszą bardzo szybko znaleźć rozwiązanie, aby opuścić ostatnie miejsce.

Mecz przyjaźni we Wrocławiu ze Śląskiem będzie trudny dla biało-zielonych. Lechia jednak od ponad miesiąca gra tak słabo, że na łatwe spotkania nie może liczyć.

Tradycyjne do Twierdzy Wrocław wybierze się rzesza Lwów Północy, by z jednej strony wspierać Biało-Zielonych a z drugiej integrować się z braćmi z Wrocławia. Dla osób, które pozostaną w domach, przygotowaliśmy informacje, gdzie zobaczą sobotni mecz

Zgodnie z blogiem ExpressVPN coraz więcej kibiców na świecie śledzi wydarzenia sportowe online. Dlatego na naszej stronie nie może zabraknąć takich informacji.

Gdzie obejrzeć na żywo Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk w tv i internecie?

Mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechią Gdańsk odbędzie się 10.09.2022 o godzinie 15:00. Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Wrocław. Spotkanie rozgrywane jest w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy.

Transmisja w TV planowana jest na kanale: Canal+ Sport 3, Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD. Transmisja w internecie dostępna jest na: Ekstraklasa TV, myCanal, CANAL+ online, Player.pl, Polsat Box Go.

Jeżeli wiesz, gdzie można zobaczyć to spotkanie, poinformuj innych w komentarzu.

Tradycyjnie, wszystkich Czytelników zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji na żywo z tego pojedynku na naszych mediach społecznościowych.

Lechia.netDołącz do nas na Facebooku @LechianetObserwuj nas na Twitterze LechianetZdjęcia i filmy na Instagramie

źródło: meczyki.pl / mecz-live.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora