Zapraszamy do przeczytania pomeczowych wypowiedzi trenerów obu drużyn.

Trener Lechii Gdańsk nie ukrywał rozczarowania wynikiem meczu we Wrocławiu.

- Trudno powiedzieć na gorąco coś rozsądnego po takim meczu. W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji do strzelenia bramki, graliśmy dobrze, a Śląsk praktycznie zrobił jedną akcję, po której piłka trafiła w poprzeczkę – mówił po meczu Jerzy Brzęczek. – W drugiej połowie też mieliśmy szanse, ale nasza skuteczność jest zbyt słaba i takie mecze przegrywamy.

- Zostały nam dwa spotkania do końca sezonu i na pewno będziemy w nich walczyć o pełną pulę. Cel jakim jest minimum 4. miejsce po dzisiejszym spotkaniu oddalił się, ale wierzę, że nasza dobra gra w końcu zostanie poparta też skutecznością w najbliższych meczach.

{joomplucat:1558 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię

Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski przyznał na konferencji prasowej, że mecz z Lechią przebiegał zgodnie z jego oczekiwaniami.

- Mecz toczył się tak jak zakładałem. W pierwszej połowie może Lechia miała trochę za dużo miejsca i dobrze grała piłką, dlatego posiadała przewagę – stwierdził Tadeusz Pawłowski. – W drugiej połowie gdańszczanie nie wytrzymali jednak bardzo wysokiego tempa, które narzucili, a my graliśmy coraz lepiej. Mieliśmy cztery stuprocentowe sytuacje i zasłużyliśmy na wygraną, której gratuluję chłopakom.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora