Kibice Lechii bardzo dawno nie mieli okazji oglądać, jak ich piłkarze zdobywają na własnym stadionie bramkę w konfrontacji z Białą Gwiazdą czytamy na sportowefakty.pl.

Po raz ostatni zdołali pokonać bramkarza Wisły 23 maja 2009 roku w przegranym 2:4 ligowym meczu, ale w kolejnych pięciu potyczkach ta sztuka już im się nie udała - trzy z nich zakończyły się zwycięstwem gości, a dwa ostatnie remisem 0:0.

Historia spotkań Lechii z Wisłą Kraków

- Nie wiedziałem o tym. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak zmienić statystyki w meczach z Wisłą. Oczywiście nie mogę obiecać, że pokonamy rywali i zdobędziemy wreszcie bramkę, ale mogę zapewnić, że zrobimy wszystko, aby tak się stało - dodał Sadajew.

Rosyjski napastnik nie miał okazji wystąpić pod koniec lutego w ostatnim spotkaniu z krakowskim zespołem. Zresztą niespełna 25-letni zawodnik po przyjściu w przerwie zimowej do Gdańska grał niewiele.

- Nie będę ukrywał, że na początku nie byłem w najwyższej dyspozycji. Zwłaszcza pod względem fizycznym nie prezentowałem się najlepiej. Moja forma powoli jednak rosła i wydaje mi się, że teraz gram naprawdę nieźle, a pewności siebie dodały mi strzelone gole. W ostatnim spotkaniu w Bydgoszczy z Zawiszą co prawda nie wystąpiłem, ale musiałem pauzować za żółte karki. Mam również nadzieję, że w środę ponownie pojawię się na boisku - stwierdził.

Przeczytaj cały artykuł na sportowefakty.pl

Źródło: sportowefakty.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora