Lechia.net

To pierwszy taki projekt w historii naszej ekstraklasy. Miło nam poinformować, że Lechia Gdańsk – jako jedyny klub w Polsce – będzie miała „swoją” firmę bukmacherską.

Wraz z jednym z liderów w dziedzinie rozrywki internetowej, firmą PartyGaming, stworzona została marka PartyLechia. Od dziś w biało-zielonym Gdańsku rządzi nowy bukmacher.

Co to w praktyce oznacza? Otóż od teraz to do naszego klubu będą trafiały zyski z zakładów zawartych na stronie www.partylechia.com. Kibic więc tak naprawdę nie traci. Jeśli uda mu się przewidzieć wynik i wygrać, normalnie odbierze nagrodę. Jeśli jednak przegra, porażka powinna „zaboleć” troszkę mniej, bo zysk trafi do Lechii i pomoże w dalszym rozwoju klubu.

Szereg oferowanych usług jest olbrzymi. Po wejściu na stronę PartyLechia wystarczy się zarejestrować i już po chwili można dokonywać zakładów dotyczących dowolnej dyscypliny sportowej, a także grać w pokera lub też korzystać z kasyna. Oczywiście bardzo szeroka, unikalna oferta dotyczy właśnie naszego klubu. Już teraz można znaleźć zakłady, kto będzie najlepszym strzelcem Lechii na koniec sezonu, czy ukończymy rozgrywki wyżej niż Arka albo czy uda się wygrać chociaż jeden mecz przeciwko Wiśle, Legii lub Lechowi. Liczba zakładów specjalnych jest bardzo duża i stale rośnie. Na pewno oferta będzie dostosowywana do otoczenia. Jeśli sami kibice wyjdą z ciekawą propozycją zakładu, na pewno zostanie uwzględniona.

Na przykład dziś kurs na to, że Lechii uda się w tym sezonie wygrać trzy mecze ligowe z rzędu wynosi 3.25 do 1. To oznacza, że postawione 10 złotych zamieni się w 32,5. Podobnie – chociaż jednak trochę wyżej – oszacowano kurs na to, czy chociaż raz w tych rozgrywkach zwyciężymy 3:0. A już triumf 5:0 oznacza dziesięciokrotny zysk… Wszystkie zakłady można znaleźć w kategorii „specjalne”, w rubryce „Ekstraklasa”. Do tego przed każdym meczem ekstraklasy właśnie na stronie PartyLechia będzie największa oferta dotycząca naszej drużyny.

lechia

Co ważne, kibicom Lechii rejestrującym się na stronie PartyLechia przysługuje bonus w wysokości maksymalnie 100 złotych. To oznacza, że pierwszy złożony depozyt zostanie podwojony, maksymalnie właśnie o 100 złotych. Mówiąc krótko – po wpłacie 100 złotych, można grać za 200. Bonusem, przed wypłaceniem go, trzeba obrócić. Wszystkie szczegółowe informacje łatwo znaleźć w regulaminie zamieszczonym na stronie.

Ale to nie wszystko – PartyLechia będzie organizowała specjalne promocje i konkursy tylko dla kibiców naszego klubu. Przykład? Każdy kto obstawi dokładny wynik meczu Arka – Lechia za minimum 50 złotych i wygra, oprócz „zwykłej” nagrody pieniężnej, dostanie także oryginalną piłkarską koszulkę.

Warto pamiętać, że PartyLechia umożliwia także dostęp do jednej z największych na świecie sal pokerowych, czyli PartyPoker. I zyski generowane przez gracza pokera również zasilają konto Lechii. Tak samo rzecz ma się z PartyCasino. Już wkrótce wszyscy mogą spodziewać się także specjalnych, biało-zielonych turniejów pokerowych z atrakcyjnymi nagrodami.

Źródło: Lechia.pl