Niedzielne spotkanie z Jagiellonią może rozpocząć "odświeżona" 11 zawodników.

Największą zmianą może być powrót do bramki Sebastiana Małkowskiego. Dotychczasowy bramkarz, Michał Buchalik - swoim występem w Poznaniu prawdopodobnie sam odsunął się od pierwszego składu Lechii. Można spodziewać się więc, iż do bramki w tym spotkaniu wróci Małkowski, który.. również niezbyt dobrze zaprezentował się w ostatnim przegranym spotkaniu rezerw Lechii, popełniając dwa proste błędy.

Kolejna zmiana prawdopodobnie będzie miała miejsce na środku obrony. Popełniającego w ostatnim czasie wielkie "babole" Rafała Janickiego, ma szansę zmienić wracający po kontuzji Krzysztof Bąk.

Również w linii pomocy będą zmiany. Skandalicznie słabym występem w Poznaniu swoje szansę na wyjściową "11" zaprzepaścił Zyska. W Jego miejsce wskoczy wracający po przerwie za kartki Pietrowski. Prawdopodobnie z ławki wstanie też Ricardinho, i zmieni Łukasza Kacprzyckiego.

Jako cofnięty napastnik zagra prawdopodobnie Wiśniewski, który pozytywnie wypadł w Poznaniu po przejściu na tą pozycję. Oznaczało by to, iż zwolni się miejsce na szpicy, które prawdopodobnie powinien zająć Adam Duda.

Czy skład Lechii będzie więc wyglądał tak?

Małkowski Deleu Bieniuk Bąk Brożek Ricardinho Pietrowski Surma Buzała Wiśniewski Duda