lechia

Wszystko wskazuje na to, że Lechia Gdańsk w końcu dokona pierwszego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Pierwszym piłkarzem, który najprawdopodobniej podpiszę kontrakt z zespołem jest były reprezentant Polski Grzegorz Rasiak. 

Grzegorz Rasiak  na zlecenie Lechii przeszedł już testy medyczne w Poznaniu. W tym tygodniu ma negocjować warunki indywidualnego kontraktu – Wiem, kto to jest Rasiak. Nie muszę go sprawdzać na boisku – podkreśla Bogusław Kaczmarek.

– Bardzo cenię trenera Kaczmarka i chwalę sobie naszą współpracę w Groclinie. Jednak jestem w trakcie rozmów z kilkoma klubami. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Myślę, że w ciągu kilku najbliższych dni rozstrzygnie się, gdzie zagram – mówi 33-letni piłkarz, który ma na koncie również 37 meczów i 8 goli w seniorskiej reprezentacji Polski.

Czy to będzie wzmocnienie na miano Naszej Lechii Wielkich Marzeń? Dla trenera Kaczmarka na pewno tak.

– Grzegorz to bardzo dobry piłkarz, z olbrzymim bagażem doświadczenia. Mogłaby się sporo od niego nauczyć nasza młodzież – podkreśla trener Kaczmarek, który już wcześniej zapowiedział, że chciałby oprzeć drużynę na Polakach.

Zobacz profil Grzegorza Rasiaka

Niestety ale wielu kibicom Rasiak kojarzy się bardziej ze słowami poniższej piosenki, niż z dobrą grą.

źródło:przegladsportowy.pl/własne