lechia

Jak informuję portal trojmiasto.pl, Lechia Gdańsk zainteresowana jest pozyskaniem Daniela Sikorskiego oraz Jacka Kiełba.

To nie jedyni zawodnicy, którzy przymierzani są do przywdziania biało-zielonego trykotu.

Do gry w Lechii przymierzani są również Wojciech Łuczak z Bogdanki, oraz Sylwester Patejuk. Problem z tym drugim polega na tym, że jest on już jedną noga w zespole mistrza polski - Śląska Wrocław.

Daniel Sikorski był już na testach w Gdańsku, lecz nie podpisał kontraktu z biało-zielonymi. W tamtym czasie ogłoszono, iż to ówczesny trener Lechii zrezygnował z jego usług, sam piłkarz twierdzi jednak inaczej :

-Uczestniczyłem w treningach Lechii, ale nawet nie wiedziałem, że to były testy. z pewnych spraw nie byłem zadowolony i wyjechałem. To ja zrezygnowałem z Lechii, a nie - jak powszechnie się mówi - Lechia ze mnie - mówił napastnik na oficjalnej stronie stołecznego klubu.

Sikorski pomimo nieudanej przygody w Polonii, jest wciąż rozchwytywanym zawodnikiem- tym bardziej, że jest do pozyskania za darmo. Graczem interesuję się Wisła Kraków, oraz Jagiellonia Białystok.

Kolejnym kandydatem do gry w Lechii jest Jacek Kiełb. Zawodnik, który w ostatnim czasie nie może odnaleźć swego miejsca w odmętach ekstraklasy. Jak się okazuje, Lechia wciąż stara się pozyskać na stałe Jakuba Wilka, który już rundę wiosenną spędził w Gdańsku.

Możliwe jest, że wraz z Kiełbem oraz Wilkiem do Lechii zawitałby Marcin Kikut. Jeden z lepszych prawych obrońców ligi, stracił ostatni okres ze względu na kontuzję. Klub z Poznania zainteresowany jest przedłużeniem z nim kontraktu, lecz sam zawodnik nie jest przekonany do pozostania w Lechu.

źródło : własne/trojmiasto.pl