lechia

Poniżej prezentujemy przewidywany skład na mecz 25. kolejki z Zagłębiem Lubin. Czy nasz redaktor ma nosa, zobaczymy?

Bramkarz

To jest wielka niewiadoma. Oczywiście waham się pomiędzy Sebastianem Małkowskim, a Wojtkiem Pawłowskim. Osobiście był bym za tym pierwszym. Młody niech sobie jeszcze odpocznie.

Prawa obrona

Janicki po dobrym meczu w Bełchatowie pauzuje za głupio (i niesłusznie) uzyskaną żółtą kartkę i aż się dziwie, że Lechia się od niej nie odwołuje. Jeżeli Rafał będzie musiał pauzować to jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Deleu. Brazylijczyk w tej rundzie prezentuje się nieźle i jest dobrą alternatywą dla Rafała.

Para środkowych obrońców

Tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości, że będzie to Madera z Bąkiem. Ta dwójka w ostatnim meczu zaprezentowała się naprawdę dobrze i jeżeli w następnych meczach nadal będą się tak prezentować to uzyskają pewne miejsce w pierwszym składzie do końca sezonu.

Lewa obrona

Jakub Wilk - chyba wszyscy widzimy, że powoli łapie wiatr w żagle i gra coraz pewniej.

Para defensywnych pomocników

Myślę, że pozostanie ona taka jak w meczu z GKS-em Bełchatów czyli Levon Hajrapetjan z Marko Bajićiem. Ta para defensywnych pomocników również miała wpływ na bardzo korzystny wynik w Bełchatowie. Są oni nawet nazywani ,,cichymi bohaterami”.

Lewe skrzydło

Jakub Kosecki -tu chyba nie mamy wątpliwości.

Ofensywny pomocnik

Paweł Nowak - to po jego wejściu do meczowej jedenastki gra gdańszczan w ofensywie znacznie się poprawiła.

Prawe skrzydło

Razack Traore - zdobywca pierwszej bramki i dwóch asyst w meczu z GKS-em. Jego miejsce w pierwszym składzie jest chyba najpewniejsze ze wszystkich wyżej wymienionych.

Napastnik

Piotr Grzelczak - pierwszą połowę przeszedł obok - ,,biegał" bez sensu. W przerwie meczu trener Janas chyba powiedział mu co o nim myśli bo na drugą połowę wyszedł zupełnie odmieniony i przypieczętował występ bramką. Myślę że zostanie w meczowej jedenastce.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości lub inne pomysły to zachęcam do komentowania.

Autor: Michał Rosiek

W LANY PONIEDZIAŁEK WSZYSCY NA LECHIĘ!