W dzisiejszym spotkaniu gdańszczanie podejmą na własnym obiekcie Legię Warszawa i nie są bez szans na zwycięstwo. Początek meczu o 20:00, dla tych którzy nie mogą obejrzeć meczu przy Traugutta relacja w Canal Plus Sport i Canal Plus Sport HD.

Wojskowi są bez armat.

Legia- wydaje się, że drużyna powinna jak zwykle przyjechać postrzelać i wygrać. Na całe szczęście dzisiaj to zadanie wydaje się mało realne. Wszystko spowodowane tym, że wojskowi zapomnieli jak się…. strzela. Ich napastnicy Takesure Chinyama i Dong Fangzhuao są kontuzjowani, a ich szeregi ponadto mocno przetrzebione po pyrrusowym zwycięstwie o Puchar Francji. Nawet sam trener dzisiejszego rywala mówi, że to Lechia jest faworytem. Jesteśmy ciekawi, czy ma to podrażnić ambicję dzisiejszych gości? Może tak się stać, ale sami się zastanawiamy jaka będzie reakcja wśród piłkarzy z którymi stołeczny klub chce się pożegnać w lecie. Zapowiadają przecież rewolucję w Warszawie…

Dawno, dawno temu…

Lechia gra bardzo dobrze, to co zaplanował trener Kafarski na pojedynki z Wisłą było genialnym posunięciem. Ogranie Mistrza Polski i to na jego terenie – super sprawa. Teraz czas na zwycięstwo w lidze na własnym obiekcie, ponieważ tu kibice też chcieliby obejrzeć zwycięstwo z taką Legią na przykład. Fani doceniają dokonania, ale najzwyczajniej chcieliby się pocieszyć razem ze swoją drużyną, powetować po golach. Biało-zieloni w lidze przy Traugutta w tym roku jeszcze nie wygrali ( co prawda tylko dwa mecze) czym jest jeden gol? Paradoksalne jest to, że Lechia w tym sezonie na własnym boisku tylko raz! W lidze strzeliła dwie bramki… miało to miejsce w pierwszej kolejce przeciwko Arce Gdynia. Czas więc najwyższy wygrać !!