Po utracie najważniejszego ogniwa drużyny, Lechia potrzebuje wzmocnień. Pomóżmy zarządowi w wyborze.

REALNE TRANSFERY

Tomasz Wróbel

Prawoskrzydłowy z Bełchatowa, który potrafi również grać jako napastnik. Wróbel to bardzo dobry piłkarz jak na Nasze warunki, i bardzo uniwersalny. Na prawe skrzydło - idealny kandydat.

Jakub Wilk

Znany już w Gdańsku zawodnik, który "ponoć" jest już po słowie z działaczami. Wspólnie z Wróblem zapewnili by wysoki poziom skrzydeł Lechii, czyli tego, czego brakuje od dłuższego czasu.

Paweł Buzała

Piłkarsko najsłabszy z dotychczas wymienionych, lecz pasujący do gry zespołu. Potrafi odegrać, wyjść na czystą pozycję, lecz ta skuteczność..

Tomasz Brzyski

Jeśli odpalony zostanie Andriuskevicius, potrzeba będzie wzmocnienia lewej obrony, gdzie zostanie tylko Brożek. Brzyski to bardzo solidny zawodnik, który już kiedyś przymierzany był do gry w Lechii.

TRANSFERY, O KTÓRE TRZEBA BY BYŁO POWALCZYĆ

Łukasz Teodorczyk

Bardzo utalentowany, skuteczny, młodziutki. Do wzięcia za bardzo małe pieniądze, gdyż w kontrakcie wpisaną ma kwotę 100 tysięcy odstępnego. Za półtora roku ze sprzedaży można by było wyciągnąć pewnie około 2-3 MLN euro.

Łukasz Piątek

Wychowanek Polonii Warszawa również walczy o rozwiązanie kontraktu z klubem. Idealna alternatywa do zastąpienia Pawła Nowaka.

Paweł Wszołek

Zawodnik, którego pozyskanie wcale nie musiało by być takie trudne. Po rozwiązaniu kontraktu w Warszawie, przeważającą kartą przetargową mogła by być osoba Bogusława Kaczmarka. Sam Paweł bardzo ceni sobie szkoleniowca biało-zielonych, dzięki któremu zaistniał w lidze.

Aleksander Kwiek

Dyrygent środka pola w Górniku. Również już kiedyś przymierzany do Lechii, kilkakrotnie podkreśla, że niedługo będzie chciał zmienić otoczenie.

Piłkarski rynek w tym okienku (jak również i następnym) będzie bardzo bogaty. Czy któryś z wymienionych graczy wzmocni biało-zielonych? Okaże się już wkrótce.