Wszyscy wiemy, że Lechia uwielbia transfery bezgotówkowe. Pozwólmy sobie więc na kilka propozycji, które powinny podnieść poziom piłkarski drużyny.

Wielu zawodnikom, którzy mogli by wzmocnić biało-zielone barwy kończą się kontrakty. Zarząd Lechii uwielbia takie przypadki, lecz bardzo często wybiera chybione przypadki. Pomóżmy więc w wyborze, zaproponujmy kilka ciekawych nazwisk.

Tomas Jirsak (WISŁA KRAKÓW)

Jedna z największych przepłaconych inwestycji Wisły Kraków. Piłkarz, od którego od samego początku wymagane były cuda- co okazało się dla niego zgubne. Kilkakrotnie podczas pobytu w Krakowie udowadniał swój nieprzeciętny talent, lecz to wciąż nie wystarczało na zagoszczenie na stałe w wyjściowej jedenastce Wiślaków. Mógłby być lekiem na zło "umierającego" środka pola Lechii.

Mehdi Ben Dhifallah (WIDZEW ŁÓDŹ) Bardzo nieprzewidywalny napastnik. Robi wiele dobrego w ataku łodzian, choć jakimś wielkim wzmocnieniem określić tego zawodnika nie można. Porównując jednak umiejętności napastników Lechii z tunezyjczykiem, śmiało można było by postarać się o angaż Medhiego w Lechii. Piotr Celeban (ŚLĄSK WROCŁAW) Niestety zbyt wysokie progi dla klubu, lecz mógłby być transferowym strzałem w dziesiątkę. Niestety po Piotrka ustawia się już kolejka czołowych klubów ligi. Sylwester Patejuk (PODBESKIDZIE) Jedno z objawień beniaminka ekstraklasy. Nie należy już do najmłodszych, lecz zawsze zostawia wiele zdrowia na boisku. Zawodnik który w ciągu 6 lat wybił się z A klasowej Perły Złotokłos po zawodnika rewelacji ekstraklasy. Nie jest to bramkostrzelny zawodnik, lecz na boisku zostawia wiele serca i zdrowia. Ronald Gercaliu (ŁKS Łódź) Jedno z zaskoczeń transferowych łódzkiego klubu. Gercaliu jest albańczykiem, reprezentującym barwy narodowe austrii. Występował w drużynie narodowej na Euro 2008. Jeden z lepszych piłkarzy ŁKSu. Łukasz Madej (ŚLĄSK WROCŁAW) Kolejny zawodnik, którego podania mogły by ożywić grę Lechii do przodu. Ponoć niezadowolony z decyzji Oresta Lenczyka, rozważa zmianę klubu. Dudu Paraiba (WIDZEW ŁÓDŹ) Jeden z najgorętszych kąsków transferowych. Uznawany za jednego z najlepszych (najlepszego?) lewych obrońców ligi. Lechia bardzo cierpi na brak porządnej obsady tej strony obrony, a brazylijczyk będzie niebawem do wzięcia za darmo, gdyż Widzew Łódź nie wypłaca należnych mu pensji. Zawodnik wniósł o rozwiązanie kontraktu z winy klubu, i prawdopodobnie niebawem dopnie swego. Transferowy kąsek.

Macie swoich faworytów do przywdziania biało-zielonych barw ? Macie jakieś propozycję transferowe, które mogły by podnieść poziom drużyny?

Zapraszam do typowania/proponowania w komentarzach.