lechia

Zaledwie kilka dni po oficjalnym powołaniu nowego trenera gdańskiej drużyny, prezydent Gdańska zapoznał się z jego pomysłami i planami, które mają wpłynąć na lepsze wyniki Lechii.

Rafał Ulatowski, nowy trener Lechii Gdańsk został zaproszony na kurtuazyjne spotkanie przy kawie w poniedziałkowe południe. Prezydent chciał osobiście poznać nowego szkoleniowca biało-zielonych. Rozmowa dotyczyła głównie najbliższej przyszłości Lechii, której Paweł Adamowicz jest nie tylko kibicem, ale i mecenasem.

- Jak pewnie wszyscy kibice naszej drużyny chcę, aby Lechia odnosiła jak najlepsze wyniki i dlatego ciekawy byłem wizji nowego szkoleniowca - powiedział prezydent Adamowicz po spotkaniu.  - Prezydent pytał mnie o ocenę obecnej sytuacji drużyny i plany co do sposobów wyjścia z kryzysu – wyjaśniał Rafał Ulatowski.

Trener biało-zielonych otrzymał od prezydenta jego książkę „Gdańsk jako wyzwanie”. Paweł Adamowicz zadeklarował również, że zamierza osobiście dopingować Lechię podczas najbliższego meczu z Ruchem Chorzów na PGE Arenie 28 listopada, a także w trakcie jej kolejnych pojedynków na gdańskim stadionie.

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Źródło: gdansk.pl, fot. gdansk.pl