Prezydent FIFA Joseph S. Blatter napisał list kondolencyjny do Prezesa PZPN na wieść o śmierci dwóch kibiców Lechii Gdańsk.

"Chciałbym wyrazić głęboki smutek na wieść o tragicznym wypadku autokaru, w którym zginęło dwóch kibiców Lechii Gdańsk, wracających z meczu we wtorek nad ranem", napisał prezydent FIFA.
"Mam nadzieję, że osoby ranne w wypadku są w stanie stabilnym i życzę im dużo siły, odwagi i szybkiego powrotu do zdrowia. Moje myśli są z nimi i ich rodzinami
"

przeczytaj całość na stronie Fify

Uwaga

W najbliższym czasie stworzymy podstronę, gdzie będziemy prezentować wszelkie informacje o aktach solidarności z kibicami Lechii. Prosimy jednak o cierpliwość, gdyż maili i teefonów jest tak wiele, że ciężko w chwili obecnej nad wszystkim zapanować.

Oczywiście liczymy tutaj na Wasze wsparcie. Piszcie, przysyłajcie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wszelkie informacje o akcjach zbiórki krwi, pomocy rannym czy wszelkich innych objawach solidarności. My to uporządkujemy i opublikujemy na stronie.

Lechia Gdańsk
mecz Polpharmy z Kotwicą

Lechia Gdańsk
Spotkanie Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot.

Źródło: fifa.com / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora