lechia

W dniu 17.04.2011r. w gdańskiej hali 'Olivia' odbył się mecz charytatywny na rzecz młodego hokeisty Stoczniowca Gdańsk, Rafała Balcewicza, który zmaga się z ciężką chorobą. Przypomnijny, że Rafał jest także kibicem Lechii i na dodatek wsparł naszą ubiegłoroczną akcję charytatywną.

Wielokrotnie reprezentował On gdański klub w rozgrywkach juniorskich, a potem w kadrze pierwszej drużyny. Obecnie walczy w najważniejszym meczu – o zdrowie.

Podczas spotkania licytowano wiele przedmiotów przekazanych przez ludzi sportu, polityki i innych, a cały dochód przeznaczony został na dalsze leczenie młodego sportowca.

Dzięki hojności darczyńców wiele z tych wspaniałych pamiątek zostało przekazane do dalszej licytacji. Wśród nich są takie ‘perełki’ jak np.: książka i piłka z autografem Lecha Wałęsy, zdjęcie z podpisami polskich florecistek, piłka ręczna podpisana przez reprezentantów Polski, koszulki hokejowe m.in. TKH Toruń i Stoczniowca, gadżety GKS Wybrzeże Gdańsk i Sparty Wrocław, zaproszenie na mecz żużlowy, czy kurs gotowania. Łakomym kąskiem dla kibiców Lechii może okazać się piłka z podpisami zawodników naszego klubu.

Wszystkich kibiców zachęcamy do licytacji na allegro, z których całkowity dochód zostanie przekazany na konto Rafała.

Aukcje na Allegro

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk

Do końca aukcji zostało już mało czasu zatem gorąco zachęcamy do szybkiego rozesłania tego newsa po znajomych oraz licznego udziału w licytacjach!