Silvera nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Znany w środowisku kibiców raper jest jedną z dwóch osób (SWAT) które przygotowują muzykę do naszych materiałów wideo.

Zaistniał w mediach kawałkiem "Welcome to Wrzeszcz". Teraz wraca z nowym klipem, na którym zobaczymy m.in. Dariusza Michalczewskiego i Liroya.

"Welcome to Wrzeszcz", czyli hip-hopowy utwór, który opowiadał o gdańskiej dzielnicy i mieszkających w niej ludziach zrobił w Internecie sporą furorę, także dzięki (albo przez) hasło "Wrzeszcz, nie lubimy obcych". Z pewnością sprawił też, że Silver stał się w sieci bardzo rozpoznawalny. Nastolatek nagrał także utwór o Lechii Gdańsk, który kibice usłyszeli w przerwie jednego z meczów na PGE Arenie Gdańsk.

Pewny swego Silver

Teraz młody raper wraca z nowym utworem "Pewny swego".
- Jestem dumny z "Welcome to Wrzeszcz", choć oczywiście kawałek ma wiele braków, ale teraz chcę pokazać się z zupełnie innej strony, którą zobaczą i ocenią sami słuchacze - mówi Silver. - "Pewny swego" to efekt mojej współpracy z Kaszalotem i Zawodnikiem, a także zapowiedź nowego wydawnictwa, które ukaże się... wkrótce - zdradza.

W klipie do utworu, który przy okazji jest częścią większego projektu "Bękart Czwartek" Kaszalota i Zawodnika, przewija się bardzo dużo trójmiejskich obrazków - od morza, przez stadion, Manhattan we Wrzeszczu i wiele innych ujęć, także kręconych z powietrza.

Gdańsk, Michalczewski i Liroy

- Jeżdżąc do pracy czy szkoły zwracałem uwagę na ciekawe miejsca, które mogłyby się pojawić w klipie. Część z nich udało się wykorzystać. W klipie można zobaczyć wiele ujęć z lotu ptaka, które udało się wykorzystać dzięki uprzejmości Piotra Kołaczyka - dodaje raper.

W klipie występują także znany ex-bokser Dariusz Michalczewski i raper Liroy.
- Udział Michalczewskiego to czysty przypadek, a z kolei z Liroyem współpracują Kaszalot i Zawodnik, stąd jego udział. Jednak nie tylko oni mi pomogli. Całość udało się zrealizować dzięki uprzejmości wielu osób, którym jestem wdzięczny - podkreśla Silver.

 

Silver na Facebooku

Informacje

HIGH TIME LABEL & DOD RECORDZ z dumą prezentuje: 1 Singiel z 3 Albumu Silvera z gościnnym udziałem Zawodnika & Kaszalota!
Za produkcje muzyczną odpowiedzialny jest MELO, BeatMaker z Trójmiasta. Klip wzbogacony o piękną panoramę z lotu ptaka wykonaną przez Piotra Kołaczyka oraz wyśmienite ujęcia zrealizowane przez Grupę IMPACT nadały niesamowity klimat temu nagraniu. Utwór w całości został zrealizowany w Selekta Studio w Gdańsku.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt! Życzymy miłego oglądania!

produkcja: Grupa IMPACT
scenariusz: Zawodnik i Silver
zdjęcia: Michał Giorew
montaż: Zawodnik i Michał Giorew
post-produkcja: Marcin Brach

Źródło: mmtrojmiasto.pl / własne