Dreszczowiec w drugiej połowie i cenne zwycięstwo w Szczecinie. Lechia pokonuje Pogoń i pozostaje w grze o Tron. Posłuchajcie co powiedzieli po meczu trenerzy obu drużyn.

Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk:

Na pewno był to mecz szalony. Dla nas to bezcenne 3 punkty na terenie trudnym, bo Pogoń gra dobrze w piłkę i na tym skończę, bo mecz był emocjonujący. Nie będę tracił energii na dodatkowe komentarze. Wyniki ostatnio nam się nie układały. Dziś rezultat mógł pójść w każdą stronę. Mogła wygrać Pogoń, a wygrała Lechia. Trzeba to zaakceptować. Ja jestem już myślami przy kolejnym meczu. Gratulacje dla moich zawodników, bo niełatwo jest wygrać po dwóch porażkach.

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin:

Na początek powiem, że widzieliśmy świetny mecz. Przegraliśmy, bo mieliśmy słabe momenty w defensywie. Z pewnością nie było to uzależnione od sędziego, co powiedziałem też już w szatni drużynie. Musimy się uczyć i pozostać w grze oraz korzystać doświadczeń gry w górnej ósemce. Przede wszystkim przygotowujemy się do następnego meczu. Życzę Lechii wszystkiego dobrego w walce o mistrzostwo. Dziś mieli szczęście zwycięzców.

źródło: pogonszczecin.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora