Lechia wygrała z Lechem Poznań 2:1, odnosząc pierwsze domowe zwycięstwo w tym sezonie. - Pierwsza połowa była świetna, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Nasze zwycięstwo jest zasłużone - powiedział po meczu trener Piotr Stokowiec.

- Jest to bardzo cenne zwycięstwo z wymagającym przeciwnikiem. Pierwsza połowa była świetna, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, by wysoko prowadzić. Lech natomiast pokazał w ostatniej minucie, że jest groźnym rywalem i gdy tylko spuści się rywala z oka, potrafi się odgryźć - powiedział trener Stokowiec.

- W drugiej połowie chcieliśmy pilnować defensywy, ale też pograć trochę w piłkę. Wiadomo, że nie zawsze to wychodzi, bo w głowach piłkarzy pojawia się myśl, żeby nie stracić tego, co się ma. Organizacja gry w defensywie nie pozwoliła Lechowi na stworzenie wielu sytuacji, a w końcówce Dusan Kuciak po raz kolejny pokazał klasę. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ta końcówka może właśnie tak wyglądać. Lech zaryzykował i rzucił wszystko na jedną kartę. Myślę, że z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo - podsumował szkoleniowiec.

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora