lechia

Za nami pierwsze zgrupowanie we Wronkach. Jestem zbudowany postawą zawodników i ciężką pracą, jaką tam wykonaliśmy – podkreśla trener Bogusław Kaczmarek. 

Za piłkarzami Lechii pierwsze z dwóch letnich zgrupowań. Mają za sobą 12 dni pracy, w tym czasie rozegrali trzy sparingi – z Wisłą Kraków, Zniczem Pruszków i Chrobrym Głogów. – Pracujemy nad nowymi elementami gry, jednocześnie próbujemy nowych ustawień. Okres przygotowawczy chcemy wykorzystać jak najlepiej, by efekty tej pracy były widoczne podczas zmagań ligowych – mówi drugi trener Lechii Krzysztof Brede.
W sobotnie popołudnie zawodnicy wrócili do Gdańska. Trener Kaczmarek niemal wszystkim dał wolne do wtorku. Tego dnia o godzinie 18.00 zespół ma zaplanowany trening. – Wrócicie teraz do swoich rodzin, wykorzystajcie też czas z pożytkiem i pamiętajcie o odpowiednim odpoczynku – apelował do swoich podopiecznych szkoleniowiec Biało-Zielonych.
Niektórzy zawodnicy, którzy narzekają na różne dolegliwości (Sebastian Małkowski, Piotr Wiśniewski, Rafał Janicki) będą natomiast w poniedziałek trenować. Tego dnia również sztab szkoleniowy zaplanował przeprowadzenie z Brazylijczykiem Ricardinho serii testów, które mają na celu określić jego możliwości wysiłkowe, a także dać odpowiedź na temat jego aktualnych parametrów fizycznych.

Źródło: lechia.pl