Klub postanowił zorganizować dla kibiców prezentację drużyny.

W poniedziałkowe popołudnie Bartłomiej Pawłowski usłyszał od prezesa Lechii - Adama Mandziary, iż lepiej by było, gdyby znalazł sobie inny klub na wiosnę.

Bartłomiej Pawłowski być może zostanie wypożyczony do Zawiszy Bydgoszcz. Przyszłość 22-letniego skrzydłowego powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku najbliższych dni.

Latem skrzydłowy trafił do Lechii Gdańsk, która wykupiła Pawłowskiego z Widzewa Łódź. 22-latek przez rundę jesienną T-Mobile Ekstraklasy nie prezentował dobrej formy i zagrał w zaledwie 11 spotkaniach. Okazuje się, że pomocnik być może na kolejne miesiące zmieni otoczenie. Zainteresowaniem pozyskaniem Pawłowskiego jest Zawisza Bydgoszcz. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, bo Lechia Gdańsk nie wydała jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie przyszłości tego zawodnika.

- Potwierdzam, że istnieje taki temat. Sytuacja jest jednak skomplikowana, bo na przejście Pawłowskiego do Bydgoszczy musi złożyć się kilka rzeczy - mówi w rozmowie z serwisem SportoweFakty.pl Szymon Pacanowski, agent zawodnika.

Foto. przegladsportowy.pl