Paweł Stolarski przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20, która rozgrywa swoje spotkania w Turnieju Czterech Narodów. W niedzielę czeka ich spotkanie ze Szwajcarią, które rozegrane zostanie w Łodzi.

- Z Włochami nie było lekko. Szczególnie w pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Dlatego możemy być zadowoleni, że w końcówce spotkania udało nam się doprowadzić do wyrównania. Dzięki temu w Turnieju Czterech Narodów jesteśmy niepokonani – mówi Stolarski.

- Mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć wynik z tamtego spotkania, choć na pewno nie będzie o to łatwo. Przygotowujemy się jednak sumiennie do tego meczu, żeby wypaść w nim jak najlepiej. A wieczorem będziemy trzymać oczywiście kciuki za dorosłą reprezentację w starciu z Irlandią. Ja w szczególności, bo mam w niej przecież czterech kolegów z klubu. Chciałbym, żeby chłopakom udało się wywalczyć awans na Euro 2016, bo w tych eliminacjach na pewno na niego zasłużyli – podkreśla obrońca Lechii.

Sylwetka Pawła Stolarskiego

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora