×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 7227.

Po raz kolejny zapytaliśmy kilka osób, które myślą, że znają się na piłce, o najbliższy mecz Lechii. Oto co nam odpowiedzieli:

 

Marcin Gałek (spiker Lechii) - O wyniku meczu zadecyduje taktyka obrana przez Piotra Nowaka. Bruk-Bet uwielbia grę z kontry i ten atut należy zneutralizować. Jeśli się to uda to komplet punktów powinien przyjechać do Gdańska. Typ: 2:1 dla Lechii.

 

Stanisław Kaczorowski (@_kaczorowski) - Mam wrażenie, że może to być jeden z łatwiejszych wyjazdów, jakie czekają nas wiosną. Defensywa Bruk-Betu w meczu z Lechem wyglądała jak grupka przypadkowych facetów, którym ktoś kazał wejść na boisko i zagrać mecz. Teraz jeszcze wypadł im lider tej formacji, więc wyczuwam festiwal baboli. Żeby nie było zbyt kolorowo, Marco kilka setek walnie w pole kukurydzy, do siatki zapakuje tylko jedną, drugą dołoży Wolski i ostatecznie skończy się zwycięstwem Lechii 0:2.

 

Sylwester Pięta (redaktor Radia Gdańsk) - Przed meczem z Bruk Betem zastanawia mnie jedna rzecz. Czy trener Nowak specjalnie z myślą o Niecieczy zmieni typową dla Lechii taktykę? Długie panowanie nad piłką, szybkie ataki bokiem i dominowanie w środku pola nie przyniosły skutku jesienią. Nieciecza zamurowała wtedy dostęp do swojej bramki i ograniczyła się do kontr. Po meczu trener Nowak - pół żartem, pół serio - powiedział, że wiosną to on zamuruje bramkę i będzie czekał na to co Bruk Bet zrobi z piłką. Lechia czekająca na swojej połowie na przeciwnika i celująca w kontry? Może być ciekawie. Mój typ - 1:1.

 

Piotr Wanke (@wanciak86) - Mój typ na piątkowy mecz to 0:2. Obrona wsparta Kuciakiem między słupkami oraz niszczącym w zarodku ataki przeciwnika Borysiukiem powinna zachować czyste konto. Nieciecza to druzyna, która mało strzela - pomimo obecności w czołówce tabeli, więc Lechia powinna zagrać na 0 z tyłu. Ofensywę mamy taką, że zawsze ktoś coś "wciśnie" - a więc wydaje mi się, że weekend to kibice Lechii spędzą w dobrym nastroju.