Oceniamy występ piłkarzy Lechii przeciwko Lechowi Poznań.

Kaniecki

Wykorzystał swój niespodziewany debiut w bramce. Nie miał co prawda do obrony zbyt trudnych sytuacji, lecz to co miał- bronił bardzo pewnie.

Janicki

Co raz pewniejszy na prawej stronie obrony. Nominalny stoper nie miał łatwego zadania, lecz wywiązał się z niego co najmniej przyzwoicie.

Madera

Dobry występ Sebastiana. Mógł być winny straty bramki, gdyby Jakub Wilk strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Na szczęście tak się nie stało, i występ Madery można ocenić pozytywnie.

Bieniuk

Kolejny występ na wysokim poziomie.

Brożek

Widać, że jest postęp - lecz to ciągle nie to. Powoli, powoli i niedługo będziemy mieli wkońcu silną ostoję lewej strony.

Pietrowski

Bardzo dobry występ. Dobrze grał z pierwszej piłki. Szkoda tylko, że w 1 połowie gdy była szansa wyjść 2 na 1, Marcin przewrócił się gubiąc piłkę. Jednak trzeba podkreślić, że osiągnął formę, której nikt by się nie spodziewał.

Surma

Uspokajał grę, kiedy było to potrzebne. Kilka razy piłka pokręciła się między nogami, lecz wychodził z tego obronną "ręką".

Machaj

Z każdym meczem lepszy! Jak będzie się tak dalej rozwijał, reprezentacja będzie stała otworem. Piękna wrzutka przy bramce Wiśniewskiego.

Ricardinho

Wciąż ma problem z ustabilizowaniem formy. Bardzo dobre zagrania przeplata głupimi stratami. Czasami obawiam się, że przesadza z manifestowaniem pretensji- lub trochę głupio fauluje. Materiał do oszlifowania.

Wiśniewski

Wiśnia wraca do formy! Najwyraźniej posłużyło Piotrkowi zesłanie do rezerw, wrócił silniejszy. Brawo.

Traore

Nie był to genialny występ Razacka. Jednak pod koniec meczu zrobił to, co wszyscy zapamiętają na długo. Piękna bramka.

Kacprzycki

Miał swoją piłkę meczową. Szkoda, że się spalił w tej sytuacji, ponieważ mógł dobić Lecha. Jednak pokazał kilka fajnych zagrań.

Grzelczak, Andreu - grali zbyt krótko, by ich oceniać. Jednak Andreu miał swoją okazje, kiedy również mógł dobić Lecha. Zgadzasz się z opiniami? Masz swoją własną? Zapraszamy do dyskusji w temacie "Kopacza Meczu!"