lechia

Oceny piłkarzy Lechii za występ przeciwko Wiśle Kraków.

Buchalik

Pewny występ bramkarza Lechii. Przy bramce nie miał nic do powiedzenia, przy pozostałych sytuacjach bronił pewnie.

Janicki

Grał jakby nie chciał grać.. Nie radził sobie z Meliksonem, trochę lepiej szło mu, gdy koło niego zjawiał się Szewczyk. Stać go na dużo więcej.

Madera

Asystował przy Genkovie, gdy ten strzelał jedyną bramkę w meczu. Pytanie tylko, czy nie był wtedy faulowany? Poza tą sytuacją, nie miał zbyt dużo do roboty.

Bieniuk

Słabszy występ. Nie był tak pewny jak zwykle, lecz ustrzegł się większych błędów.

Brożek

Współwinny utraty bramki, ponieważ nie przeszkadzał zbytnio Meliksonowi, gdy ten dogrywał piłkę do Genkova. Dużo brakuje Piotrkowi do optymalnej formy.

Andreu

Niezbyt dobry występ. Z uporem maniaka zagrywa piłki do tyłu, gdy prosi się o przyśpieszenie gry do przodu. Niezbyt pożyteczny w dzisiejszym spotkaniu.

Surma

Bardzo słaby w 1 połowie, w drugiej troszkę lepiej. Uspokoił grę po przerwie.

Deleu

Tym występem odesłał się znowu do rezerw.. Katastrofalny występ.

Machaj

Kolejny raz najlepszy w barwach Lechii. Choć w dzisiejszym spotkaniu, nie trudno było o to miano. Szkoda, że nikt nie wykończył dorzucanych przez Mateusza piłek. Traore

Jak większość biało-zielonych, przebudził się po przerwie. Mógł uratować Lechii ten mecz, lecz dziś nie miał swojego dnia. Rasiak

K A T A S T R O F A. Ex reprezentant kraju nie ma już nic ze swoich piłkarskich walorów. Nie wygrywa główek, nie oddaje strzałów - BARDZO rzadko coś zgra. Jeśli kolejne spotkanie rozpocznie w podstawowym składzie, to kompletnie stracę wiarę w trenera Lechii.

Wiśniewski

Próbował, szarpał. Znacznie lepszy od Rasiaka, którego zmienił. Zasłużył na kolejne szansę.

Kacprzycki

Idealny na ostatnie 30 minut zmiennik. Kilka razy kiwał, mogę nawet użyć sformułowania "ośmieszył" zawodników Wisły. Oby tak dalej.

Bogusław Kaczmarek

Co raz gorzej.. Kolejny raz strzelił sobie w stopę wystawiając Rasiaka na szpicy. Jak tak dalej pójdzie, grono przeciwników "Boba" będzie lawinowo rosło.

Zgadzasz się z ocenami? Nie zgadzasz?

Zapraszam do oceny piłkarzy, oraz oddania głosu w wątku "Kopacza Meczu!"

Odnośnik do ankiety "Kopacza Meczu!"

Wątek meczowy na forum