lechia

Kolejny raz krótko oceniamy występ piłkarzy Lechii Gdańsk.

Buchalik

Łapie pewność. Staje się silnym punktem drużyny, oby tak dalej.

Janicki

Obyło się bez poważnych błędów, choć przegrał kilka razy pojedynki z Sobolewskim. Mało zapędza się do przodu, ale dzięki temu nie popełnia rażących błędów w defensywie.

Madera

Małą tradycją staję się to, że ocena Madery i Bieniuka prawie się od siebie nie różnią.. Kolejny solidny mecz, pewnie z Jarkiem czyścili wiele dośrodkowań koroniarzy.

Bieniuk

Wkońcu mamy silny środek obrony, który zapewnił Nam już drugie "zero" z tyłu na wyjeździe. Oby tak dalej.

Andriuskevicius

Nie był to porywający występ. Wrócił po długiej przerwie, i nie było w jego grze fajerwerków. Raczej kolejny raz straci miejsce w składzie.

Ricardinho

Łapie formę. Brał udział chyba w każdym kontrataku Lechii. Zdobył bramkę. Będziemy mieli z niego pożytek.

Pietrowski

Sam nie wierzę, co piszę - ale jest co raz lepiej. Do momentu głupiej czerwonej kartki ( można dyskutować, czy taki kolor odrazu się należał?), grał co najmniej poprawnie.

Machaj

Nawoływałem do powrotu Machaja do składu, lecz ten póki co nie olśniewa. Trochę bezbarwny, czekamy na powrót do formy sprzed kontuzji.

Traore

Po występie w Szczecinie, tym razem nie było tak wspaniale. Duża w tym "zasługa" tego, że po czerwonej kartce Pietrowskiego sam musiał bardzo często wracać i asekurować drużynę na własnej połowie boiska.

Surma

Wchodził w ciężkim momencie, i udźwignął ciężar zadania. Był wszędzie, biegał wszędzie. Dobry występ, i dodajmy - już numer STO w barwach Lechii.

Hajrapetjan

Słabszy występ ormianina. Wrócił na pozycję gdzie rozgrywa swoje najlepsze mecze, lecz tym razem rozegrać takiego meczu się nie udało.

Rasiak

Mógł to być przełomowy występ Rasiaka w Lechii. WKOŃCU wygrywał główki, piękna asysta przy bramce. Rozegrał też kilka dobrych piłek. Niestety, "padł ofiarą" czerwonej kartki Pietrowskiego, i nie mogliśmy się przekonać - czy dalej dobrze radziłby sobie w tym spotkaniu.

Nowak, Bąk - zbyt krótki występ do oceny.

Zachęcamy do dyskusji o występie zawodników Lechii w wątku "Kopacz Meczu!"

Odnośnik do ankiety "Kopacza Meczu!"