lechia

Pozwolimy sobie krótko ocenić występ piłkarzy Lechii w spotkaniu z Polonią Warszawa.

Buchalik

Dramatycznie słaby występ bramkarza Lechii. Błąd przy drugiej bramce dla gości. Przy trzeciej Michał był daleko poza polem karnym.. Kilkukrotnie wychodził tak daleko w tym spotkaniu, aż wkońcu wykorzystał to Kiełb.

Pietrowski

Grał na swoim poziomie. Nie robił więcej błędów niż normalnie, co na tle gry reszty zespołu wystarczało do "solidnego obrazu" jego gry w tym spotkaniu.

Madera

Prawdopodobnie najlepszy z zawodników Lechii. Co prawda zagapił się przy bramce Gołębiewskiego, ale z przebiegu całego spotkania można być zadowolonym z występu Sebastiana.

Bąk

Sabotaż. Krzysiek w poniedziałkowym spotkaniu zagrał tragicznie, popełniał błąd za błędem. Już wiadomo, kogo w Szczecinie zmieni Jarosław Bieniuk.

Brożek

Jak na kogoś, kto przygotowywał się do sezonu z czwartą ligą nie było źle. Nie było też fajerwerków, ale nie należało ich się spodziewać tak szybko w występie Piotrka. Kibicowsko doceniam zachowanie Piotrka w stosunku do Gołębiewskiego, lecz piłkarsko mogło to zdarzenie Lechię osłabić.

Traore

Słaby występ reprezentanta Burkina Faso. Błędy w przyjęciach, uciekająca piłka - niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, że tak dobry zawodnik, robił tak proste błędy. Kilka razy zaczarował, lecz to stanowczo za mało.

Surma

Nie chcę nadużywać stwierdzenia "słaby występ", ale.. nie da się. Przed przerwą nieobecny, dreptał po boisku. Po przerwie trochę lepiej, zaczął grać do przodu i było widać tego efekty.

Andreu

Cień na boisku. Niby biegał, starał się - lecz nic z tego nie było. Jak na hiszpana, stanowczo za dużo gra do tyłu!

Nowak

Kolejny z serii słabych występów.. Tak słaby, że na drugą połowę meczu już nie wyszedł. Próbował, kombinował - bez efektów.

Wiśniewski

Zdobył bramkę.. i to tyle. Gdyby nie bramka, oraz nazwisko w protokole meczowym, można było zapomnieć, że był na boisku. Nie rozumiem,dlaczego po tylu słabych sparingach zastąpił najlepszego w nich Machaja. Brawo za bramkę, lecz pomimo niej tragiczny występ. Niektórzy szydzili, czy znalazł już swoją nogę po tym zamachnięciu..

Rasiak

Hmm.. To On grał?

Grzelczak

Na pewno lepszy od Rasiaka, lecz to żadne pocieszenie.. Miał swoje szansę, lecz wygląda to tak, jakby Piotrek bał się strzelać bramek.

Machaj

Nie wniósł tyle ożywienia ile można było się spodziewać, ale nie było źle. W Szczecinie powinien wystąpić od 1 minuty.

Airapetian

Ciężko ocenić, ponieważ nie grał zbyt długo.

Bogusław Kaczmarek

Nagana za ustawienie zespołu. Gołym okiem widać, że gra dwoma defensywnymi pomocnikami (Andreu,Surma) nie ma sensu. Jednego z defensywnych powinien zastąpić ofensywny, np Airapetian, którego znowu skrzywdzono wystawieniem na lewą obronę. Żółta kartka również za brak świeżej krwi, brak przypływu młodości w składzie, oraz w zmianach.