Zapraszamy do oceniania zawodników Lechii po występie przeciwko Koronie Kielce.

Sebastian Małkowski

W kapitalny sposób obronił rzut karny, niestety skrzywdzili Go w tym wypadku sędziowie. W dalszym ciągu meczu praktycznie bezrobotny, więc trudno tutaj o ocenę.

Deleu

Pozytywny występ. Korona praktycznie nie atakowała, więc brazylijczyk mógł się skupić w większej mierze na grze do przodu. Dużo lepiej Mu to wychodziło, gdy na skrzydle Tuszyński zmienił Oualembo.

Jarosław Bieniuk

Poprawny występ, bez większych błędów. Kilka razy niegroźnie się pośliznął, jednak bez konsekwencji w ataku gości.

Sebastian Madera

Dobry występ. Wyczyścił wszystko co miał wyczyścić. Od pewnego czasu jednak zauważalny jest mały problem u Sebastiana. Mianowicie chodzi o wybicia z pierwszej piłki, które bardzo często trafiają w najbliżej ustawionego rywala, co stwarza okazję do kontry. Ten element do poprawki.

Christopher Oualembo

Katastrofalny występ. Pierwsza bramka obciąża Jego konto, po zagraniu ręką podyktowano rzut karny. Dodatkowo dużo strat i niecelnych podań. Widać gołym okiem, iż czym dłużej Chris nie gra w 1 składzie, tym słabiej wychodzą mu powrotu do gry..

Marcin Pietrowski

Dość dobry występ. Brał udział w destrukcji akcji, jak i również w konstruowaniu. Kilka razy niecelnie podawał, jednak można o tym zapomnieć w ogólnej ocenie występu.

Paweł Dawidowicz

Nazwijmy sprawy po imieniu. DEBILNA ręka w polu karnym. Nie mamy pojęcia co w tym momencie Paweł miał w głowie.. Szkoda tym bardziej, ponieważ resztę meczu grał przyzwoicie. Ocenę ratuje mu też strzelona bramka, która po części zrekompensowała fatalne zagranie ręką.

Piotr Grzelczak

Kolejna piękna bramka ! Piotrek ma taki dziwny dar, który daje mu fajne pomysły na wykończenie akcji. Często oczywiście zdarza się, że wykonanie jest dużo gorsze od pomysłu i piłka ląduje na przykład w trybunach, jednak ostatnio Piotrkowi to "wychodzi" Efektem kolejna piękna bramka i dorzucona asysta. Prawdopodobnie najlepszy w szeregach Lechii.

Rafał Janicki

Zaskakująco znalazł się w pierwszym składzie. Nerwowo "wyczekiwałem" Jego błędów, jednak większych nie popełnił. Nie jest to jednak super alternatywa na słabe występy Pazio.

Piotr Wiśniewski

Wielki żal, iż Piotrek w momencie podania przed asystą do Dudy spalił.. Od kilku spotkań mało jest zysku z gry Wiśni. Liczymy, iż wkrótce się to zmieni, ponieważ potrzebujemy dobrze grającego Wiśni.

Paweł Buzała

Tragiczny występ. Co z tego, że biegał. Co z tego, że walczył - skoro z tego nie wynika NIC. Tragicznie marnowane setki, tragicznie "wykonana" sytuacja sam na sam.. Wyliczać sytuacji z wczorajszego meczu można mu na pęczki.. Gdyby Paweł miał chociaż 10% skuteczności..

Patryk Tuszyński

Kolejne zaskakujące miejsce w podstawowej "11". Wykorzystał tą szansę. Walczył, szarpał, wygrywał pojedynki. Wywalczył dużo rzutów wolnych, pozytywny występ.

Pozostali grali zbyt krótko do oceny, chociaż podkreślmy, iż Pazio spisywał się lepiej od Oualembo.

Piłkarz meczu według LECHIA.NET : PIOTR GRZELCZAK