W niedziele o 13:00 Biało-Zieloni rozegrają sparing. Rywalem Lechii będzie Chojniczanka Chojnice. Mecz odbędzie się przy Traugutta 29.

Dla piłkarzy trenera Marcina Kaczmarka będzie to zarazem ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną.

 Biało-Zieloni rozegrali tej zimy już cztery mecze kontrolne. W pierwszym sparingu z Cartusia Kartuzy wygrali w Cetniewie 5:1. Na listę strzelców wpisali się Mario Maloca, Kacper Sezonienko, Krystian Okoniewski, oraz dwukrotnie Łukasz Zwoliński. Z kolei w drugim meczu, gdzie rywalem był Petrolul, Biało-Zieloni przegrali to spotkanie 0-2. W trzecim spotkaniu Lechia uległa 1-3 z Crvena zvezda. Jedyną bramkę dla gdańszczan zdobył Jarosław Kubicki. W czwartym meczu ulegli Hradec Kralove 0-3.

Teraz przed Lechią ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną. Lechia będzie już po dwóch meczach w ekstraklasie. Wygranym z Wisłą Płock oraz miejmy nadzieję również wygranym z Górnikiem Zabrze. W sobotę po sparingu podejmiemy u siebie Widzew Łódź (10 lutego, godz. 20.30).

Jak udało się nam dowiedzieć mecz odbędzie bez udziału kibiców obu drużyn.

 Zapytaliśmy rzecznika o to, czy kibice będą mogli wejść na T29.

-Nie, ponieważ sparing ma charakter jednostki treningowej, a my nie trenujemy przy publiczności. - mówi rzecznik prasowy.

Klub również nie planuje transmisji na żywo meczu.

 

Źródło: Własne