Jak pewnie doskonale wiecie, od paru miesięcy prowadzimy zbiórkę, żeby - mówiąc kolokwialnie - przetrwać ten trudny okres. Do tej pory wspomogliście nas kwotą ponad dwóch tysięcy złotych, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Tym niemniej zbliża się finał Totolotek Pucharu Polski, na który chcemy się wybrać. Niestety to kosztuje, więc zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. Chcemy przygotować dla was możliwie jak najlepsze materiały. Przede wszystkim zbieramy na paliwo, natomiast oczywiście równolegle rozglądamy się za lepszym sprzętem, żeby nasze propozycje były w jeszcze lepszej jakości.

Zbiórkę prowadzimy za pomocą portalu zrzutka.pl

Niestety kryzys dopadł i nas. Sponsorzy się odwracają (nie dziwi nas to, każdy szuka oszczędności), więc nie możemy funkcjonować tak, jakbyśmy chcieli. Brakuje nam pieniędzy na bieżące funkcjonowanie (utrzymanie serwera, wsparcie techniczne, czy zwykłą działalność dziennikarską).

Dodatkowo nasz prywatny sprzęt audio/video, po latach użytkowania ku uciesze was, kibiców, już odmawia posłuszeństwa. Zmuszeni jesteśmy zatem do zakupu nowego sprzętu, co pomoże robić materiały w jakości odpowiadającej waszym wymaganiom. Zakup kamery wraz z niezbędnymi dodatkami to kwota około 5 tysięcy złotych brutto.

Przygotowaliśmy różne warianty wpłat. W zamian możemy odwdzięczyć się wam naszymi redakcyjnymi gadżetami (smyczka, kubek, poduszka).

Przypominamy, link do zbiórki znajduje się TUTAJ. Każda złotówka się liczy.

 

DZIĘKI!

źródło: własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora