Po Andreu, Bieniuku i Rasiaku, trener Biało-Zielonych w dalszym ciągu szuka wzmocnień. Nieoficjalnie trener zainteresowany jest grą w Gdańskich barwach dwóch młodych zawodników Chemiku Police.

Piotr Grabarczyk i Patryk Baranowski mają za sobą udany sezon w zespole Chemiku Police. Swoją dobrą grą zachęcili podobno trenera pomorskiej drużyny, który widzi ich jako perspektywiczne nabytki na przyszłość, a być może i porządne wzmocnienie na dzień dzisiejszy.

Rozmawiając z rzecznikiem prasowym Chemiku, wynika że jednak oficjalnie klub nie kontaktował się w sprawie transferu, jednak taka możliwość istnieje.

- Jeszcze żadne oficjalne zapytanie dotyczące transferów czy zaproszenie na testy z Lechii nie dotarło. Jeżeli takowe wpłynie to obaj zawodnicy powinni uzyskać zgodę na transfery. Chemik nie ma w zwyczaju blokowania transferów, szczególnie takich które umożliwiłby zawodnikom rozwijanie swoich umiejętności. Z tym, że w przypadku Piotra Grabarczyka mowa o wolnym transferze, zaś w przypadku Patryka Baranowskiego Lechia musiałaby zapłacic ekwiwalent za wyszkolenie. - odpowiedział na nasze pytanie rzecznik prasowy Chemiku Police, Krzysztof Cichomski.

Dla tych dwóch piłkarzy byłaby to wielka szansa przedostania się do najwyższego polskiego poziomu rozgrywkowego i zaistnienie w nim na dłużej.

Piotr Grabarczyk to 25-letni napastnik wystąpił w 25 meczach ligowych strzelając sześć goli, natomiast Patryk gra na pozycji pomocnika. W sierpniu skończy 21 lat, na koncie w poprzednim sezonie zaliczył 30 występów w których strzelił sumę czterech bramek