Już dziś o 15:00 Lechia Gdańsk zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. Podczas przedmeczowej konferencji Mario Maloča zapewniał, że Lechia jest do meczu dobrze przygotowana.

Korona Kielce znana jest z dość agresywnej gry. "Generał' zapewnił, że Biało-Zieloni w Kielcach również nie będą odstawiać nogi. - Tak jak trener powiedział, Korona jest znana z takiej agresji. U siebie grają jeszcze nardziej agresywnie, ale my jesteśmy świadomi naszej sytuacji i nikt nie będzie z nas odstawał w pojedynkach. Najważniejsze jest to, że jesteśmy piłkarsko przygotowani do tego spotkania i mamy coś do powiedzenia.

- Nigdy w mojej karierze nie miałem dużo kartek. Myślę, że gram normalnie. Jestem skoncentorwany i to jest bardzo ważne. Michał robi trochę więcej brudnej roboty. Lepiej, że nie mam kartek. Mamy teraz dużo ważnych zawodników zagrożonych, ale mamy nadzieję, że przetrwamy ten trudny czas - dodał Mario zapytany o to, z czego wynika fakt, że w tym sezonie ma na koncie mniej kartek.

Początek spotkania w Kielcach o 15:00. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których będziecie mogli obserwować relację prosto z Kielc!

źródło: własne