Jak informują na twitterze warszawscy dziennikarze, blisko jest finalizacji transferu Łukasza Budziłka z Legii Warszawa do Lechii. Do Bełchatowa ma się z kolei przenieść Dariusz Trela.

Budziłek to 23-letni bramkarz, aktualnie znajdujący się na liście płac Legii Warszawa, do której przeszedł przed sezonem 14/15 z GKS-u Katowice. W ekstraklasie nie zagrał on jednak ani jednego spotkania i wystąpił jedynie siedmiokrotnie w trzecioligowych rezerwach warszawian.

Cała transakcja przypomina bardziej te, które zdarzają się w NBA, czyli wymiana zawodników pomiędzy klubami. Tutaj jest podobnie, gdyż w grę wchodzą trzy kluby. Jak wspomnieliśmy do Gdańska miałby przyjść Budziłek, GKS Bełchatów zasiliłby Trela, natomiast do Legii trafiłby Arkadiusz Malarz.

W ostatnich dniach notowania Treli w Gdańsku nieznacznie wzrosły. Zawodnik zbierał niezłe recenzje za swoją grę i wydawało się, że jednak zostanie w Lechii.

Jeśli ostatecznie doszłoby do wymiany, biało-zieloni zostaną z jednym doświadczonym bramkarzem w postaci Mateusza Bąka i dwójką ludzi względnie młodych, Budziłkiem i Podleśnym, bez ogrania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Źródło: własne

Śledź autora na Twitterze

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora