W czwartek policja ponownie pojawiła się na sportowym obiekcie przy al. Unii. Funkcjonariusze sprawdzali, czy Miejska Arena Kultury i Sportu zastosowała się do ich sugestii i poprawił bezpieczeństwo na stadionie. Lustracja wypadła pomyślnie. Policja wystawi pozytywną opinię i nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by ŁKS otrzymał zgodę na organizację imprezy masowej.

A to oznacza, że prezydent Łodzi Hanna Zdanowska będzie mogła z czystym sumieniem wydać zgodę na organizację imprezy masowej i piątkowe spotkanie ekstraklasy ŁKS - Lechia Gdańsk będzie mógł obejrzeć komplet kibiców.

Problemy łódzkiego klubu pojawiły się kilka dni temu, kiedy to policja nie wystawiała pozytywnej opinii na temat bezpieczeństwa na stadionie przy al. Unii. Prezydent potraktowała ją bardzo poważnie i nie zgodziła się na to, by przy al. Unii organizowano imprezy masowe. Na szczęście cała sprawa ma pomyślny finał.

Przypomnijmy, że do Łodzi wybiera się kilkusetosobowa grupa fanów biało-zielonych. Powyższa decyzja oznacza, że wyjazd dojdzie do skutku.

źródło: expressilustrowany.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora