Chaosu i bałaganu w polskiej piłce ciąg dalszy. Według najnowszych doniesień, ŁKS może otrzymać licencję na grę w Ekstraklasie już w najbliższy wtorek. - Takiej możliwości nie ma - mówi prezes Cracovii, Janusz Filipiak.

Jak informuje "Dziennik Łódzki" we wtorek Komisja Odwoławcza ds Licencji ma jeszcze raz przeanalizować wniosek licencyjny ŁKS-u. Działacze siódmej drużyny ostatniego sezonu są pewni, że tym razem decyzja Komisji będzie po ich myśli.
 
{begam}pub-6500481139110168/8441006088{/begam}
 
Doniesienia te potwierdził na antenie TVP Łódź Paweł Hirszman, redaktor dziennika "Polska The Times". - Z informacji, jakie otrzymałem od wysoko postawionych działaczy PZPN wynika, że we wtorek ŁKS dostanie licencję - stwierdził dziennikarz.
 
Wszystko to brzmi ładnie, ale problem w tym, że Komisja Odwoławcza już wcześniej odrzuciła wiosek ŁKS i prawnie nie ma możliwości, aby rozpatrywać go ponownie. Przekonany jest o tym prezes Cracovii Kraków, Janusz Filipiak.
 
- Takiej możliwości nie ma. Według informacji, które posiadamy, decyzja w sprawie braku licencji dla ŁKS jest nieodwołalna - mówi "Dziennikowi polskiemu". - ŁKS nie dostanie licencji, bo nie ma procedury, w ramach której mógłby ją dostać przed rozpoczęciem rozgrywek - dodaje.

Czytaj więcej -> tutaj