Podobnie jak mecz z Cracovią, ten z Legią również miał dwie różne połowy. Niestety wynik tym razem dla biało-zielonych mamy niekorzystny.

Poniżej przedstawiamy oceny meczowe piłkarzy Biało-Zielonych. Oceny wystawiamy w skali od 1 do 10, gdzie każdy piłkarz zaczyna z neutralną notą 6.5 a każde jego zagranie oceniamy na bieżąco in plus jak i in minus. Zaznaczamy, że oceny są subiektywne i gorąco zachęcamy was do dyskusji i wystawiania własnych not.

Mateusz Bąk 6.9 Niższe noty niż ostatnio. Bąk nie zawinił w żaden sposób przy utraconej bramce, ale w pierwszej połowie kilka razy interweniował niezbyt pewnie.

Marcin Pietrowski 6.6 Niestety przy mocniejszym przeciwniku nie radził sobie perfekcyjnie, ale dramatu nie było. Średni występ.

Tiago Valente 6.7 Kilka dobrych i kilka gorszych interwencji w defensywie. Starał się jednak dość mocno, co okupił "rozwaloną głową".

Rafał Janicki 7.2 Najlepszy obrońca Lechii w Warszawie. Rządził, a Radović i reszta nie sprawiali mu większych problemów. Trzeba jasno powiedzieć, że niedługo powinien dostać szansę w reprezentacji.

Nikola Leković 7.0 Poprawny występ. Gdyby jeszcze większe zaangażowanie w defensywie, byłyby zdecydowanie wyższe noty. 

Maciej Makuszewski 7.0 W pierwszej połowie dobre 10 minut, druga część w jego wykonaniu dużo lepsza.

Ariel Borysiuk 7.0 Dobry w defensywie, ciut za mało dawał z przodu. Trochę w cieniu Łukasika w tym meczu. 

Daniel Łukasik 7.8 Z meczu na mecz coraz lepszy. Przeciwko swojej byłej drużynie pokazał klasę. W Gdańsku będziemy mieli jeszcze sporo pożytku. 

Stojan Vranjes 7.0 Dobry mecz, dużo strzałów (sczególnie tych z dystansu) - niestety nieskutecznych. Miejmy nadzieję, że jak cały zespół poprawi celność.

Bruno Nazario 7.0 Po pierwszej połowie wielu kibiców zastanawiało się co ten "gość" robi na boisku. Spartolił w pierwszej połowie "setkę". W drugiej połowie inny piłkarz. Dużo optymizmu na następne mecze- poprawić skuteczność, a może zostać gwiazdą ligi.

Antonio Colak 7.0 Bramki nie strzelił, ale grał bardzo dobry mecz . Tym razem zabrakło mu szczęścia.

Mateusz Możdżeń 4.0 Nieudana zmiana to mało powiedziane. Być może wynika to ze zbyt małej liczby minut w tym sezonie. 

Friesenbichler i Grzelczak grali zbyt krótko, by wystawić im ocenę.